Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още една шкодичка


Recommended Posts

Привет на всички колеги :)

 

Одавна съм регистриран в форума заради бащата който кара шкода фабия 1.2 на 730 000км.и се оказа много здрава количка.

Аз също карам фабия служебна  и ме впечатли но е малка за мен и на скоро карах октавия 2001г. и ме впечатли много от към комфорт и возия и точно такова си търсех.Разделих се с лагуната и си взех същата октавия 1.9 тди 90 кончета от италия.Много съм доволен от към разход на гориво,комфорт и возия.Единствените забележки са от към екстрите:централното заключване на предната дясна врата се заключва и отключва автоматично,обортомера на таблото не работи както и ел.машинки на фаровете,задните ел.стъкла не се смъкват и махнах корите от вратите да видя и се оказа че са подпряни с дървена летвичка и жилата са скъсани,други забележки няма.Смених маслата и филтрите и следва реда на ремъците и ролките.

Разпитах приятели който карат голф и сеат с същия мотор за ремъците и ролките на коя марка са хубави и всеки различно казва и бих искал и с вас да се консултирам колеги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито добре дошъл,желая ти много безаварийни километри за ремъци те съветвам gates,а ролки ina

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, карай дълго и безаварийно!

 

Само да попитам - горе километрите на Фабията печатна грешка ли са, или наистина са 730 000 ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много на по над 650 000км, да. Според мен не е грешка. Това не е нищо за тези коли в Европа... горе-долу на по 350 000 - 400 000км ги докарват от Европа-та и стават на 123 456км. При нас е по-трудно да издържат до толкова, защото разстоянията са малки и осеяни с дупки. Приятел с О1 1.9 90к.с. в момента е на 600 000км и е с оригиналното турбо още.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.