Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Superb 3.6 FSI 4x4 DSG


Recommended Posts

     Здравейте колеги!

    От днес съм собственик на такъв Супърб. Няма какво да хваля колата, защото всички знаем за какво иде реч. От към разход се справи доста прилично - регистрацията и "маркирането с орелчето" на колата ми отне около 70км градско, след това изминах разстоянието София-Плевен-София. Общо съм заредил колата със 100лв, а ми останаха около 120км пробег. Разходомера накрая ми изписа 9.6л/100км. За Плевен съм карал като ненормален, защото имах важна среща там и закъснявах - около 1 и 30мин от Летище СОФИЯ до завод ЯНА в Плевен. На връщане имах време да разуча как да си изкрам показания за разход и учудването ми беше голямо - 10.1/100 !!! Не съм експерт в автомобилостроененто и информация за двигателя съм извличал предимно от бг форуми - колко бил неикономичен и нерантабилен. Ами каня всеки мераклия да се повози с мен напр. до Пловдив и обратно и да видим къде отиват 15л на 100км. Трябва да си голям "душман" за да постигнеш такива параметри. Към smirn0ff мога само да го посъветвам да си купува колата - най вероятно е гледал тази, която сега е в моя гараж - виолетовия металик за 31к , но дори и друга - тази кола няма да го разочарова. Мога да дам конкретно инфо за конкретно аспек, ако някой попита ! Мога да направя и снимки. Мога и да почерпя :)

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега и добре дошъл!

 

Честито за Машината! Предлагам да започнем отзад напред написаното от теб - със снимки в секцията "Представете своя автомобил" и неизбежното черпене на някоя от редовните Софийски срещи. Може още тази неделя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и забравих да ви кажа за най-голямото удоволствое, което изпитах от колата - звукът от бензиновия шестак над 5000 оборота е нещо, което остава доста дълго време в съзнанието!

 

 

https://www.dropbox.com/sc/fsnzl3gicxl8qoi/AADPMUDEMRsdAdnkrpE7ThVIa

 

 

https://www.dropbox.com/sc/who4ygo1skv0kpd/AABaDsKMKKTnD7pWODcFWChga

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

    От днес съм собственик на такъв Супърб. Няма какво да хваля колата, защото всички знаем за какво иде реч. От към разход се справи доста прилично - регистрацията и "маркирането с орелчето" на колата ми отне около 70км градско, след това изминах разстоянието София-Плевен-София. Общо съм заредил колата със 100лв, а ми останаха около 120км пробег. Разходомера накрая ми изписа 9.6л/100км. За Плевен съм карал като ненормален, защото имах важна среща там и закъснявах - около 1 и 30мин от Летище СОФИЯ до завод ЯНА в Плевен. На връщане имах време да разуча как да си изкрам показания за разход и учудването ми беше голямо - 10.1/100 !!! Не съм експерт в автомобилостроененто и информация за двигателя съм извличал предимно от бг форуми - колко бил неикономичен и нерантабилен. Ами каня всеки мераклия да се повози с мен напр. до Пловдив и обратно и да видим къде отиват 15л на 100км. Трябва да си голям "душман" за да постигнеш такива параметри. Към smirn0ff мога само да го посъветвам да си купува колата - най вероятно е гледал тази, която сега е в моя гараж - виолетовия металик за 31к , но дори и друга - тази кола няма да го разочарова. Мога да дам конкретно инфо за конкретно аспек, ако някой попита ! Мога да направя и снимки. Мога и да почерпя :)

 

 

 

Честито колега, това е колата и цвета!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее,браво и честито вече официално.

Много безаварийни километри със звяра ти желая.

И тези 4 ауспуха..... трябва да защитаваш достойнството на Шкода.Да не де влачиш по пътя с 90 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и с риск да повторя една много известна фраза "Кеф цена няма". Така че да я караш дълго, безаварийно, бързо и безопасно ;).

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега aquanomic, честито и от мен, само кеф да ти носи колата. Заповядай наистина на някоя от редовните срещи на НИМ да се запознаем и да се похвалиш с красавицата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нaйс, a :D Честито и от мен колегa, прекрaсен избор си нaпрaвил ;) Безaвaрийни километри ти желaя!

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво.Цветът според мен стои много добре на този звяр.Снимай задницата.Бъди здрав и си я карай с мерак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка, колега! Много да те радва!

(тази модификация ми беше неосъществената мечта)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М-м, красота от където и да погледнеш!  :) Честито и от мен, колега! Пожелавам ти много и все забавни километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.