Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не пали на газ при студен двигател


genadim

Recommended Posts

Здравейте колеги карам фелиция 1,3 б/г карбуратор 2000г.Като я оставя на газ когато е студено дори за 1 час после не може да запали.Когато я напече слънцето пали.Изпаритела е Ловато на една година.със стария пак правеше така.Нямам смесителна плочка,пробит е карбуратора.Не мога да си го обясня.Дайте съвет,Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво да ти кажа, но никак не е нормално. Моята е същата, изпарителя също е Ловато и вече е на над 6 години и 75000км. Вече не е като нов, трудно се нагласят ниските обороти и се менят при студен и топъл двигател. Мембраните са за смяна, но от март до ноември пали само на газ без никакви проблеми. Случвало се е и зимата в студа ако вечерта забравя да превключа на бензин, сутрин да паля директно на газ, пали без проблем като на бензин. С плочка с един отвор съм която според газаджиите е по-добра от тази с двете дупки и от пробиване. 

Редактирано от felicialx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Колега оправи ли си проблема? Понеже моята ги прави същите номера. На газ не иска да пали - нито топла, нито студена. Мен нещо ме съмнява да не би да прави късо някъде по кабелите, понеже преди беше на моменти - веднъж пали, веднъж не пали. Сега вече окончателно не иска да пали на газ, а аз не я и мъча. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.