Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ЕураТек - София


vRS

Recommended Posts

Ами аз всъщност в блок се удрям за втори път. :oops: Ама преди беше с друга кола. Не ги виждам добре блоковете, някак си... ](*,)

Съмнявам се чак да се е преместил радиатора, аз някак си по-странично се ударих. Пък производителя си го харесвам, не съм казал че е гаден, просто се е поизложил малко...

Колегата tiho е прав, акцентът е че съм доволен от сервиза, не колко съм прост, или колко са нещастни горките застрахователи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...
  • Отговори 144
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • gogata

    10

  • PRR

    7

  • pastorino

    7

  • РусенскоВарено

    5

Най-много писали в темата

Отново, за съжаление по кофти повод, останах изключително доволен от работата на сервиза на ЕТ София. Специални благодарности на инж.Стефан Хаджиев - за кой ли път, този човек е просто злааааааааатен smile126 =D> smile126 - за прекрасното му отношение, за бързата му реакция и поръчката по DHL на част, която не се подържа на склад тук, а идва само от завода със заявка. Така ми се спести чакане от 3 седмици за стандартна доставка и аз не знам колко пари. Майсторите от Общи ремонти са свършили страхотна работа по колата, същото важи и за подизпълнителите, занимаващи се с тенекиджийски и лаково бояджийски ремонти. Навсякъде, при приемчиците на двете гишета (Никол, Вангелов, Хаджиев и Христов) и на касата, срещнахме усмихнати лица, страхотно отношение и пълно съдействие. Очарован съм.

 

И на един приятел и колега от форума съм страшно признателен (до живот) за помоща и съдействието, както и за времето, което си загуби заради нас и колата в неделя, имам мноооого да го черпя. smile027

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Днес бях в сервиза в Надежда за смяна на масла, филтри, спирачна течност. Много съм доволен от приемчика Петър Вангелов, любезен, експедитивен и разбран. Разреши ми да погледам как работят по колата и отиде до склада им, който е на друго място някъде, да ми донесе едни стелки, защото ги нямаха в магазина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Чудото стана!Пиша в темата за ЕТ в белият списък!

Днес бях за смяна на маслото и сервизен преглед.Два от тампоните на носачите се оказаха за смяна (29 000 км точно...) и за моя най-голяма изненада ги смениха ГАРАНЦИОННО!Оказа се, че са си проблемни и лесно се скапвали, но новите били по-здрави (след още 29 000км ще разаберем).

 

Сега обаче трябва да се разпиша и в черната тема....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!Оказа се, че са си проблемни и лесно се скапвали, но новите били по-здрави

 

Интересно. И моите си отидоха на около 30000 км. А дано наистина новите са по-здрави, вече 20000 нямам оплаквания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Моите адмирации към служителите на Еуратек- инж. П. Божилов и инж. Никол Гайдова и подизпълнителите които ползват. Имах за отстраняване доста забележки по вратата и калника с възлагателно писмо. Пребоядисването на детайлите бе извършено бързо- в рамките на 24 часа, боята е хубава няма разлика в цветовете,изпипано е всичко.Колата получих измита до блясък отвътре и отвън, гореизброените приемчици бяха много любезни, особено Божилов ми е направил впечетление че винаги се държи много свестно.

За общите ремонтни дейности на еуратек и другите приемчици не мога да кажа че се справят бързо и че са точни, но за каросерийните ремонти и тези двама служители забележки нямам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите адмирации към служителите на Еуратек- инж. Л Божилов ...

 

Само, че той е Пепи Божилов :) Наистина е свестен човека!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

До

Сервизния Мениджър

на “Еуратек Ауто” ООД

София, ул. Хан Кубрат №27

г-н Георги Михайлов

 

Уважаеми г-н Михайлов,

 

В периода 09÷10 Юни 2012г. беше извършено боядисване на задна броня и пълно техническо обслужване на нашия автомобил Skoda Superb.

 

Същевременно при направената обстойна инспекция на ходовата част на автомобила, бяха гаранционно подменени задните стабилизиращи щанги. Всички дейности бяха изпълнени с отговорност и професионализъм от персонала на ръководения от Вас сервиз.

 

Специално искам да подчертая заслугите на г-н Ивайло Колчев и г-н Петър Божилов за отлично приключилите работи.

 

От свое име, бих искал да благодаря на Вас и вашия персонал за проявения професионализъм.

 

С Уважение,

Краси Василев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Отново адмирации към "Еуратек Ауто"ООД София - специално към г-н Александър Доганджиев и подизпълнителите, които ползват при каросерийните ремонти. Имахме за отстраняване две забележки по предна врата и преден капак с възлагателно писмо от нашия застраховател. Пребоядисването на двата детайла бе извършено бързо и професионално -само за 48 часа, всичко бе изпипано както трябва. Автомобила получихме измит до блясък отвътре и отвън, всички бяха много любезни :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да ги похваля.Вчера си взех колата след боядисване на два детайла-справиха се добре и в срок! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Аз също искам да изкажа благодарност на момчетата от Еуратек в Надежда и по-специално от диагностика Пламен. Момчето много ми помогна да намеря най-рационалното и най-евтиното решение на моя проблем. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ходил съм 3 пъти там за скромния опит който имам с Шкода само 2 месеца и не мога да се оплача. Работят бързо, дали е качествено надявам се, защото ако не е рекламация правя на момента. Така, че те да му мислят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

След като Буба престоя няколко дена извън вкъщи, вчера ни се обадиха от ЕТ да идем да си я приберем. Днес бяхме посрещнати изключително любезно от приемчика на Каросерийни и лаково бояджийски ремонти, колата ни беше предадена в безупречен вид, уточнихме се да се чуем допълнително, когато имат инфо от Чехия за гаранционното боядисване на 5-тата врата, човекът ни информира, че е често срещан проблем и как процедират в подобна ситуация, разгледахме си колата, Ветек са свършили страхотна работа, разписахме протокола, приемчика усмихнат ни пожела приятен и успешен ден и щастливи и доволни се натоварихме в Червената принцеса и хукнахме по задачи.

 

По-късно от отдел Гаранции са се обадили на Ирина да я уведомят, че от Чехия са одобрили гаранционното боядисване и поставяне на предпазна лайстна на 5-тата врата, и че в момента в който частта е налична в склада на ЕТ София, ще се свържат с нас, за да им закараме колата отново и да оправят и този лек недостатък.

 

Еуратек София, smile126 smile126 Ветек smile126 smile126 smile126

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес за първи път заведох Димитринка в сервиз.по точно в еуратек. Попаднах на приемчика Петър Вангелов, разказахме си каквото имаше да си казваме , колата влезе , смяна масло оглед ходова част и пускане на дневни светлини, а после офериране за каквото излезе по окачването, както и масло на DSG то, комплект ангренаж , комплект пистов, всичко за има няма 3 часа, прекарани в кафенето в четене на пресата.

На този етап съм доволен.

Цените са умерени , ама аз 4 години ремонтирам и карам волво, та ми е друга гледната точка може би.

п.п.В момента върви някаква промоция за масла, който му наближава време ,да се обади ако им ползва услугите и да си провери дали не му е изгодно сега да сменя.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за Еуратек

Вчера взех колата след смяна на демпферен маховик и съединител.

Никакви проблеми оттогава! =D>

Колата направо е като нова - вече не се боря със скоростите (, а само с трафика на пътя). \:D/

smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

След предишния ми пост от началото на месеца тук в темата, днес отново, с ръка на сърцето и с много положителни чувства, мога да кажа - Благодаря ви, Еуратек. smile126 Защитната лайстна е поставена перфектно на задната врата, самата врата е отлично боядисана, адмирации на Ветек за което. smile126 Колата стоя само два дена извън вкъщи, във вторник я закарахме в сервиза на ЕТ в Надежда, днес на обяд ни се обадиха, че е готова и отидохме да си я вземем. Предадоха ни Буба прясно измита, направо блестяща, и отвътре, и отвън, със найлони на седалката на шофьора и на волана, които приемчика отстрани, преди да ни връчи ключовете - доволен съм, даже много. :smt017 :smt004 smile027

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки негативното ми впечатлени досега от ЕТ като цяло. Днес с ръка на сърцето мога да кажа, че съм доволен от тях. Като си купувах началото на месеца части не съобразих да си взема фактура. Обадих се началото на седмицата да питам дали е възможно да отида и да си взема - отвърнаха ми, че няма проблем. Днес действително отидох и всичко беше точно - и в кв. Надежда и на бул Тотлебен :smt017 :smt017 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Едно нещо им уважавам на ЕТ - гаранцията си е гаранция!

За втори път ми се наложи да влезе в сервиз колата при тях поради проблем и отново проблема беше отстранен напълно гаранционно!

4-те години гаранция ми послужиха много добре (и двата проблема се появиха след 2-та година).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой да знае къде се боядисват колите на ЕТ - там или имат под изпълнител?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.