Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ЕураТек - София


vRS

Recommended Posts

Единия подизпълнител е Ветек, където според мен работят читаво. 2 пъти там са ми пребоядисвали детайли и съм оставал доволен, скоро ми предстои и трето ходене в ЕТ, дано пак там да я правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 144
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • gogata

    10

  • PRR

    7

  • pastorino

    7

  • РусенскоВарено

    5

Най-много писали в темата

Гога :smt017

Моята след паленето , във Ветек я правиха . Останах повече от довелен (след 1 година наблюдение).

И аз знам че там ги боядисват основно но не бях на 100% сигурен smile049

П.С. Гога .. можеш спокойно да дадеш предпочитания за Ветек ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 пъти са ми я "правили" в ЕТ за боя и съм наистина доволен, даже някъде трябва да съм писал за това. Но нямам идея къде са я боядисвали, а това би била доста полезна информация особено сега като каското не ми покрива официален сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено ВЕТЕК не е лош вариант , поне според мен smile049

Даже и тема щях да пускам в раздела ... по моята си имаше работа , не беше само броня или нещо такова

http://www.vetekbg.com/ :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Дойде ред и аз да похваля ЕТ - Ветек, взеха колата в четвъртък около обяд и с понеделник на обяд се обадиха да кажат, че е готова. За ударен в бордюр заден ляв праг и малко драскотини по задна лява врата. Не си личи където е сменен прага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Бързо обслужен за лек ремонт - смяна на фар за мъгла /по възлагателно писмо от Булинс / - 20 минути :smt017 smile126

Бумащината е за 5 мин. преди приема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останах много доволен от обслужването и ремонта в сервиза на Еуратек в София. Обиколил съм доста сервизи и майстори, защото Фелицията не е първа младост, но момчетата в сервиза са надградили всички свои добри качества. В момента няма по-добър избор в София за ремонт на автомобили Шкода. Не съм срещал на друго място толкова отзивчиви служители като Хр. Стефанов, останалите негови колеги, включително 'бригадата', магазина, барчето.

Категорично хората правят мястото и бих се радвал те да бъдат допълнително стимулирани. Вярвам, че служителите ще получат повече грижи, които заслужават, и с инвестиции в човешкия капитал в Еуратек може да се създаде още по-привлекателна атмосфера! Някои идеи за начало - с висококачествено и дизайнерско фирмено облекло (както за монтьорите, така и за посрещащите клиенти) може да се въведе по-оптимистичен дух, при възможност за сервизните служители да има безплатна храна и напитки (в границите на нормална консумация) в рамките на, и надвишаващи сумите, освободени от данъчно облагане и т.н.! Всички заслужават повече внимание и признание, заслужават го!

От клиент, който не може да изрази по друг начин благодарността си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Днес се отбих през ЕТ за смяна на един горивен маркуч. Изключително бързо ме вместиха в графика и ми оправиха колата за 30 мин. Благодарности на Пешо Вангелов. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни си направих обслужването на 90 000км. Искам да изкажа благодарност към г-н Вангелов, изключителен професионалист, който си разбира от работата. Обясни ми всичко по човешки начин и ме посъветва какво трябва да се направи без излишно да ме натоварва финансово. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам ЕТ къде извършват боядисването - обаче го правят добре!

Много съм доволен! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Един ден се прибирах към вкъщи и на светофара стана тя каквато стана - газ-спирачки и един врачанин ни събра 4 коли, като аз бях първата дето натресе. Той си викна пътна помощ, тези отпред също бяха доста зле, но в движение, а аз май се оказах най-здрав, но пак имаше доста щети и особено отпред. След близо 2 седмици престой в ЕТ и колата е като нова. Много съм доволен и още не може да й се нарадваме на колата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Преди 2 дни на прибиране от работа минах през ЕТ , за да попитам за смяна на спирачна течност.

Посрещна ме една млада дама , която видях за първи път и от приказка на приказка стана така ,че направо вкарахме колата за ремонт.

Отлично посрещане,отлично приемане на колата(г-н Вангелов , ако не се лъжа).45 мин. по-късно колата беше готова!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

За пореден път искам да изкажа благодарност за коретното и любезно съдействие при смяната на подгревните ми свещи в ЕТ към г-н Мирослав Филипов. Специално дойде да ми покаже новите, че са на Beru, понеже имах такъв въпрос и той не беше сигурен с каква партида работят в момента. ;) Колата ми беше готова за около час и половина, тъкмо време колкото да обядвам и изпия едно кафе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Искам да попитам сервизните цени как са като ниво в ЕТ? Нормално ли таксуват, по-скъпо, по-ефтино?

Колега, от Варна ли си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

За пореден път получих добро обслужване в Еуратек, но този път останах още по-доволен - уж ми беше изгорял средният стоп и отидох за смяна, но след като не тръгна стопа след смяната, господата хванаха и разнищиха проблема от до - в крайна сметка изгорелият стоп бе проследен до прекъсната верига на платката на релето за проверка на крушките. В крайна сметка ремонт който можеше да струва 160+ лв (релето на ново е 160), бе сведен до запояване на прекъснатата верига.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не във всеки официален сервиз щяха да ти направят подобен ремонт. А извън България със сигурност щяха да сменят цялата част, в случая релето. Браво на Еуратек!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма червена точка за ЕТ от мен и персонално за Миро Филипов :). Днес, неясно защо, затапения ми EGR записа грешчица, която набързо зачистиха в ЕТ(поради отсъствието на щатния софийски майстор :P), без предварителна уговорка или записан час. Миро, много ти благодаря, че ми обърна внимание и лично се занима с проблема ми!  :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма червена точка за ЕТ от мен и персонално за Миро Филипов :). Днес, неясно защо, затапения ми EGR записа грешчица, която набързо зачистиха в ЕТ(поради отсъствието на щатния софийски майстор :P), без предварителна уговорка или записан час. Миро, много ти благодаря, че ми обърна внимание и лично се занима с проблема ми!  :doubleup:

 

Наистина, за Миро Филипов лошо не мога да кажа - персонално се погрижи проблема ми да бъде решен! :doubleup:

Редактирано от k_visitor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за Миро Филипов, за Добромир Дънков (от каросерийно-бояджийския) и за Сашо Не му помня фамилията мога само положителни неща да кажа - колкото пъти ми се е налагало да ползвам услугите на ЕТ, винаги са били изключително съвестни и са приемали присърце оплакванията и болежките ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за Миро Филипов, за Добромир Дънков (от каросерийно-бояджийския) и за Сашо Не му помня фамилията мога само положителни неща да кажа - колкото пъти ми се е налагало да ползвам услугите на ЕТ, винаги са били изключително съвестни и са приемали присърце оплакванията и болежките ми.

При ъпгрейда на форума ми се е затрило старото мнение.....

 

И аз съм много доволен за пореден път от ЕТ и от доброто им отношение. И особено от г-н Миро Филипов.

Миналия месец ми бяха препълнили колата с дизел и протече нафта под колата. Звъннах в ЕТ по спешност, че ме чакаше дълъг път, обсъдихме на дълго и широко по телефона, а после и на място, погледнаха колата и тръгнах спокоен на път.

 

:doubleup:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм много доволен от отношението на Миро Филипов и Стефан Христов. С тях водим в момента гаранционна борба с моята скоростна кутия (хъхри и тресе, когато връща от 4та на 3та предавка). По препоръка на завода вече смениха мехатроника, резултата обаче е нулев, сега на 6ти я вкарвам пак, да видим сега какво ще кажат чехите да се сменя. От двамата срещам до момента само помощ - с Миро се повозихме доста, за да демонстрирам проблема, след това и с един от майсторите също покарахме (на него не му разбрах името  :unsure:  , но също беше много любезен), а Стефан уреди доста бързо идването на мехатроника от Чехия и смяната му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.