Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да представя и моята красавица :)


Recommended Posts

Здравейте, колеги!

От десетина дни съм горд собственик на Шкода Октавия, Комби, Елеганс 1.9 TDI-PD / 77 kW / 105 к.с., 5M!

Цвят: Бежов металик

Трансмисия: Ръчна

Първа регистрация: 06.03.2009г.

Двигател: BXE

Първоначално закупена от Еуратек и сервизирана там до 04.2013г., когато е била на 72536км (проверих и по сервизна книжка и по VIN в ЕТ)

В момента показва 77550 км!

 

Ето я и нея:  http://jaden.snimka.bg/super-expensive-cars/oktavia.837182

 

Винаги съм харесвал много този модел и чаках точно 1 година /2013 по това време си продадох колата/, но си заслужаваше :D :D :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, за хубавите неща трябва търпение :)

 

Браво, добър избор и колата изглежда много свежа. Да си караш дълго и безаварийно икономичното комби !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито.Избрал си си една от най-здравите коли на света,която се предлага в момента на пазара :) и най здравата от ВАГ групата.Говоря за окомплектовката -Двигател -трансмисия.Пази си я и си я подържай добре и ще е вечна.

Единствен недостатък,че малко повече трака.....но се преживява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и тук - Честито ;) . Колата изглежда супер !

Надяваме се да успееш тази седмица за НИМ ... :eusa_clap: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви :hi:

 

Айде и тук - Честито ;) . Колата изглежда супер !

Надяваме се да успееш тази седмица за НИМ ... :eusa_clap:

 

За съжаление работя на смени и точно в неделя /05.10/ съм дневна смяна от 07.00-19.00! А много ми се искаше да се запозная с вас!

Редактирано от jaden
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жена ми кара такава служебна 2 години, по третокласни и макадам пътища--Работата и е със земеделски производители. За този период от нова както я взе ,навъртя 200 000км,след което и я смениха.Колата не мръдна-уникално здрава разработка.Сменени са от двете страни шарнирите-Това е. 

Не си сбъркал.Карай със здраве. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна каляска!!! :PDT_Armataz_07:

Със здраве и кеф да си я караш дъъъъъъъъълго време! :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за избора и пожелания за милион безаварийни километри.  :eusa_clap: Убеден съм,че повишения шум от двигателния отсек ще го компенсира ""Elegance"" оборудването. Разделих се със същия модел и двигател през 2013 г. (на по-малко от 2 год.) единствено заради  ""Active"" оборудването. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.