Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Чистачки - от къде!?


Recommended Posts

Колеги, кажете от къде да си купя чистачки и по - специално ми е необходима задната, защото нещо срещнах трудности при откриването на магазин! :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауто 1, Ауто+, Аутостар и т.н. :)
 
Задна нямам - не мога да кажа колко е голяма реално.

 

В нета пише, че е следната: Bosch A400H / Номер: 3 397 008 009 /3397008009/ 400mm Aerotwin.
Двете предни са номер: Bosch A936S / Номер: 3 397 118 936 /3397118936/ 600mm голямата и малката 475mm Aerotwin.
 

Аз предните ги пазарувах за 35лв двете - много хубавички излязоха. Същите, като оригиналните - Bosch Aerotwin - от Ауто1/Ауто+:
1003002762_300.jpg
 
Отиди и питай, да ти кажат цените. Забележи какво е рамото - на снимката горе вляво. Такова трябва да е твоето също! Има много подобни, но на теб ти трябват за същото рамо!!!
 
Поздрави

 

ПП: Ето едно филмче:

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята задна чистачка,т.е. захващането за рамото, е ето такова:

 

http://www.avto.bim.bg/Chistachka-405-mm-Valeo-za-SKODA-OCTAVIA-ot-2004-do-2009_p41748m562.html

 

Ако не се лъжа не са еднакви или...,защото тези които са на снимката ти май не са същите като тази от клипа,която пък е като тази която аз качих /много сложно изречение стана,чак се обърках :eusa_think: /

Тези в Ауто Бим ги открих след като пуснах темата :blush: :blush:

Редактирано от jaden
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От клипа, предните /чифтът/ са същите. 100% сигурен съм. Твоите предни трябва да са такива. Задната може и да не е... може да има някакво капаче, на клипчето да не го показват. Знам ли.

 

Поздрави

 

ПП: да не би, за задната, да има разлика между седан и комби...?

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всичко е здраво, може да се смени само перото. Аз лично за задната направих точно това. Взех си перо "Шампион", смених го (не е никак трудно) и съм доволен от резултата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......................................................................

ПП: да не би, за задната, да има разлика между седан и комби...?

Нямам представа дали  са различни,но иначе да, предните са ми същите, но задната е посредством капаче захващането.В АвтоБим  само задната чистачка е 27 лв, а предните две/комплект/ са 44 лнв!? / Ебасимо и задната  :o /

 

 

Ако всичко е здраво, може да се смени само перото. Аз лично за задната направих точно това. Взех си перо "Шампион", смених го (не е никак трудно) и съм доволен от резултата.

За съжаление, за да разбера как се сваля чистачката, първо трябваше да счупя захващащото капаче - така че сега ще си плащам за глупостта и припряността и ще купувам цяла :D

Редактирано от jaden
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ето това е най-евтиното решение което намерих и ми свърши чудесна работа:

 

http://autocity7.com/index.php?id_product=914&controller=product

 

Надявам се да съм полезен за останалите колеги с модел като моя,защото в "Практикер" чистачки за нашите коли не се продават,за съжаление :)

Може и онлайн да си ги поръчаш,а си имат и магазин! Надявам се няма да го счетете като реклама.Казвам го само за да помогна на търсищите задна чистачка :)

Редактирано от jaden
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.