Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Октавия МК1 - return to Skoda Club


Recommended Posts

Здравейте,

 

От месец насам съм собственик на въпросната шкодичка.Да кажа че съм моного доволен от нея.Върви си много добре,без да лопа и тропа.

Преди да я купя,всичките ми приятели казваха,как така шкода то голямо дърво,твърдо вози,трака,лопа абе голяма каруца.

Ама нищо общо след като ги повозих веднага си смениха мнението :)

 

Та автомобилчето е окомлектовано с дизелак 1.9 тди 130 коньо има си темпомат,парктроник.

Предния собственик не е пипал нищо по нея,но първия който я е вкарал в БГ е правил тези подобрения с фолиото по вътрешните елементи,боядисването по решетката (малко калпаво)

Та да вземе си признае кой е той,че имам малко въпроси към него :)

 

И така да се надявам да няма проблеми,пък и да има Сами и бат Васко са ми на една ръка разстояние.

 

 

 

034158912.jpg?r=0

034158891.jpg?r=0034158892.jpg?r=0

 

034158893.jpg?r=0034158894.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка колега и добре дошъл при нас :eusa_clap:  Да те радва много колата . Даже и с клубен стикер си я взел ... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази съм я виждал в София  :eusa_think:  Ама така и не си призна кой е с нея.

Честито и много безаварийни километри   :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колегa, Шкодaтa изглеждa супер и ти желaя безaвaрийни километри с нея! Готино е, че е отново в клубa и "буркaновоз" тиймa се държи нa ниво :D

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази съм я виждал в София  :eusa_think:  Ама така и не си призна кой е с нея.

Честито и много безаварийни километри   :)

 

Мда от София купих колата.Беше с пловдивска регистрация,но момчето от който я взех не е бил активен във форума.

Собственика преди него е правил всички "подобрения" по колата,съответно той е залепил стикера.

Та него издирвам аз :)

Редактирано от Stoyan_B
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Аз бях предишния собственик на колата и за малко да я купя отново, но сега виждам, кой ме е изпреварил.

 

Честито! Дано те радва дълго време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.