Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Чип тунинг в Adler-auto - отзиви


Kevin Burrows

Recommended Posts

Здравейте, от скоро съм горд собственик на Skoda Octavia II Estate 1.9 TDI PD. Като всеки мъж и аз искам леко да увелича броя на кончетата в стадото под капака. Разпитах тук и там и ми препоръчаха този сервиз - http://www.adler-auto.bg/octavia2.html Хората, които ми го препоръчаха твърдят, че са много доволни от вървежа на колата, но като ги попитам дали имат проблем със засилено пушене на автомобила, смотават нещо под носа си и така и не разбрах дали имат такъв проблем. Та, въпросът ми към вас е дали някой е ползвал услугите на въпросният сервиз? Доволен ли е от крайния резултат? Заслужава ли си?

 

Благодаря предварително! :)

 

P.S. Бих качил снимки за да споделите мнението си за колата (поне на пръв поглед), но явно нещо бъркам, защото всеки път като се опитам да постна снимка ме изхвърля от темата.

Редактирано от Kevin Burrows
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С помоща на Stoyan_B споредлям няколко фотоса на Синия Експрес :)

034198731.jpg?r=0

 

034198763.jpg?r=0

 

034198764.jpg?r=0

 

034198762.jpg?r=0

 

034198732.jpg?r=0

 

 

Само да кажа, че това са джнатите със зимните гуми :) За летните вече съм нагласил 17" от RS.

Редактирано от Kevin Burrows
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво много добре изглежда колата,честито за придобивката :)

 

По-добре пусни тема в раздела:

Представете своя автомобил
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега според зависи в коя част на страна си , можеш спокойно да се обърнеш или към колегата Пепино или към Сами. И двамата са достатъчно големи професионалисти, че да ти направят колата да върви доста по-добре от булшинството тунери! Просто се разрови из форума и прочети за техните резултати :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, не е по темата - но цветът на колата е супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, не е по темата - но цветът на колата е супер!

Наистина е супер, на фотошопски мяза :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Здравейте,

 

Пропуснал съм тук да пиша финално какво се случи. Случи се това, че писах на Петър (Pepino), за да го разпитам как се случват нещата. Обясни ми, видяхме се, диагностицира колата, зарадва ме, че всичко й е наред и че малко са ме метнали с километрите, но ... какво са 50 000км между търговец и продавач :D След диагностиката се видяхме една събота, Пепи си разглоби каквото трябваше, свали компютъра, направи си неговите магии, върна всичко по местата и отидохме да тестваме - Damn!!! Значително по-приятно и динамично бе усещането от шофирането! :)

 

Изключително доловен останах още тогава, а вече близо 2 месеца си карам като капитан и се кефя на семейното комби! :) Благодарности на Пепи за професионално свършената работа! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.S. Относно цвета ... не е photoshop-ски :))) Приложението се казва Snapseed и действително позволява доста лесно и приятно да пипнеш една снимка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

И от мен положителен отзив за Пепи и отрицателен за Adler. 

 

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/47766-pepino-racing-team/page-5&do=findComment&comment=363972

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.