Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Рапид 1.6 TDI


Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

От петък и аз вече съм горд собственик на нова Шкода Рапид 1.6 TDI 105 к.с. пакет Едишън + пакет PLUS, тоест имам ксенонови светлини,фарове за мъгла следящи ъгъла на завой, подгряване на предните седалки и още куп ектри =) Цвета е сив металик.

 

Първите ми впечетления са повече от добри! Харесва ми ниският разход - около 4.2 среден(като след разработването на двигателя очаквам да спадне още). Возията е също много добра :)

 

Впечетлен съм колко лесно успях да свържа iphone-а си към колата и благодарение на Maxi-DOT дисплея и бутоните по волата, мога да говоря без изобщо да вдигам телефона ( чесно казано очаквах че ще е доста трудно да го постигна това )

 

Багажника е много голям, и за мен и семейството ми е идеален ( имаме малко дете и го ползваме предимно за количката ).

 

Проучвах доста време Шкодите, и като цяло този модел и въобще не съжелявам за избора си !

 

Довечера след работа ще снимам колата и ще я кача тук :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка и добре дошъл при нас  :champion:

 

Да те радва много колата  :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и да си я караш със здраве. Разкошна е!!!!!!!

Много добре изглежда с тия фарове :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и добре дошъл :eusa_clap:  Много безаварийни километри и радост да ви доставя колата . Изглежда много добре , поздравления :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,много хубав Рапид.С тези фарове,с дискове отзад,кожен мултиволан,металик и лети джанти е супер Рапидка.

Големи поздравления за конфигурацията.Перфектен бебевоз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл!

 

Колата се е утепАла за семеен автомобил :) Мноого тънко ще се возите и ще си имате всичко необходимо!

 

Пожелавам много безаварийни километри !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво.Много красива.Сребристо с хром по решетката не съм мислил,че така добре ще стои. Фаровете променят цялата предница. Много здраве за теб и цялото ти семейство. Да си я ползвате с удоволствие и безпроблемно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът е дали и ценово не е Октавия. :)  Ако се е търсил точно Рапид, то супер.... :eusa_clap: .наистина изглежда страхотно.

Ако колегата има път към Гранд Мол във Варна някоя неделя, смятам, че с колегите с кеф ще се повъртим около нея 10-тина минути.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повторя няколко колеги,наистина много добра конфигурация си избрал :)

Точно фаровете я правят много агресивна  :banger_1:

 

Ще се радваме да се присъединиш на някоя среща във Варна да и се порадваме.

 

Поздравления отново за избора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Честито и от мене. Страхотна кола,  със здраве да я ползваш и да ти служи вярно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега. Много безаварийни километри. Фаровете наистина много я променят, но къде са пръскачките? Аз ли не ги виждам или са добре прикрити. А колкото до дисковете - отзад си е с барабани май?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията колеги! Отзад верно е с барабани :) Аз всеки ден съм във Варна ( работя там ) тъй че не е проблем да мина през Гранд Мола някой път. А иначе за срещите, с нетърпение чакам следващата във Варна.

 

За въпроса за пръскачките, lubomirov1985 , мисля че няма такива за предните фарове, само за чистачките си има .. или не съм разбрал за кое говориш по-точно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията колеги! Отзад верно е с барабани :) Аз всеки ден съм във Варна ( работя там ) тъй че не е проблем да мина през Гранд Мола някой път. А иначе за срещите, с нетърпение чакам следващата във Варна.

 

За въпроса за пръскачките, lubomirov1985 , мисля че няма такива за предните фарове, само за чистачките си има .. или не съм разбрал за кое говориш по-точно :)

 

Точно за фаровете имам предвид. Но ако е с ксенон, мисля, че задължително трябва да е с пръскачки на фаровете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. Да се возите със здраве и с удоволствие.

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.