Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам Шкода Октавия Мк.1 1.9TDI комби


ivogiev

Recommended Posts

Здравейте.

 

Спрял съм се на семейния автомобил и искам въпросната кола.

Имам няколко изисквания само,а те са:

 

- комби

- да има климатроник

- да е след фейслифта , че преди това сивото табло е отвратително

- да е само предно предаване

 

Предпочитам да е с ръчни скорости, че не знам автоматиците им дали са читави. Желателно е да е светъл цвят заради жегите лятото.

Също така ще е добре ако е дошла от Италия, за да няма ръжди навсякъде.

Говоря за права и читава кола, все пак ще си возя семейството - нагледах се на адски криви екземпляри по автокъщите.

Нямам претенции за конете.

Намирам се в София и може да ме намерите на 0889 60 14 89 - Иво.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега има една, ако проявиш желание драсни на Л.С да се разберем.

Порен ден и успешна работна седмица !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колеги, то тая тема стана малко като пусната от тинейджър ама нещата отиват почти сигурно към RS.

Предпочитам да е комби ама май е почти мисията невъзможна, та и хетч RS пак е вариант.

Ако има някой с такава кола - да казва.

Краен вариант е 1.8Т - 150 коня , но да е с голямото турбо като на RS.

Колата трябва да е с климатроник и да е само предно предаване. Комби за предпочитане.

Явно цял живот няма да карам дизел, но не ме е срам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Може да затворите или изтриете темата, купих 1.9TDI - 130к.с. с 6 скорости, комби 2004-та година от Италия чрез познат.

РС-а може да остане за втора кола , но е малко тъпо да купувам два еднакви автомобила в семейството та ще видим-нямам зор да решавам засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......, купих 1.9TDI - 130к.с. с 6 скорости, комби 2004-та година от Италия чрез познат.

......

 

Браво :doubleup:  , рядък мотор при О1 .

Направо ако искаш ни "запознай с нея" ТУК , както и си добре дошъл на някоя от срещите в София ... ТУК  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.