Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Присъединяване към шкода


Recommended Posts

Здравейте ,
Да се похваля и аз със  присъединяването към  шкода гилдията  :D/ . Моделът е Рапид спейсбек 1.2 75к.с.  амбишън .Засега имам много добри впечатления ,но все още съм на 200 км :)))).

http://media.snimka.bg/s1/4021/034286170.jpg?r=0

http://media.snimka.bg/s1/4021/034286169.jpg?r=0

http://media.snimka.bg/s1/4021/034286167.jpg?r=0

Поздрави ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега , много безавариини километри и само радост да ти носи. Цвета аз лично много го харесвам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега, да я караш с удоволствие. Явно за цвета имаме еднакъв вкус :).

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка и Добре дошъл при нас :) Много да те радва колата и да те слуша дълго време и километри . Изглежда много добре.

 

П.С. Виждам , че си от Шумен ... там май се заформя серизно присъствие ;) (визирам и "Шуменските мартенички" :banger_2: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.............

П.С. Виждам , че си от Шумен ... там май се заформя серизно присъствие ;) (визирам и "Шуменските мартенички" :banger_2: )

..... и Сюпърб имаше тия дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

          Честито, чудесно изглежда, цвета наистина му отива на Рапида. Безаварйно бъдеще и много радост с новата кола ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Много радост, незабравими моменти и безаварийни километри! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Браво  :eusa_clap:  Поредната Шуменска Хубавица.     Честито и много да и се радваш  :banana_red:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно изглежда :eusa_clap: Супер е!

Много безаварийни километри :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл.Колата е бонбон.Със здраве и удоволствие да си я караш и много безаварийни километри.

Шумен много дръпнахте с нови ФОРУМНИ автомобили.Браво на вас.Може да си спретнем една среща по нататък.Имате хубави заведения....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Само усмивки да ти носи.

 

То ще излезе ще спрямо размера на населеното място сме с най-голямо присъствие на форумни автомобили. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.