Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся Octavia или Superb TDI с DSG, комби с хомологация N1


hristoskydive

Recommended Posts

Здравейте,

 

Търся да купя Октавия или Съпърб комби с хомологария N1, може да е внос , може и да е закупена от България. За предпочитане след 2008 и 1,9 или 2.0 TDI. Правя между 40 000-60 000 км годишно, много от тях в чужбина.

Ще я купя на фирмата ми, така че ми трябва фактура.

 

Благодаря за вниманието, моля пишете ми на hristoskydive@gmail.com, Skype: hristoskydive или ФБ: https://www.facebook.com/hristoskydive

 

Безаварийно на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Не си споменал бюджет. На мен на пръв поглед в мобиле.бг ми допадна това: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11413993874620052&slink=7xnpdx

Само не знам с Н1 хомологацията как стоят нещата и дали може допълнително да се изкара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Impress,

 

Благодаря за обявата, бях я видял вече, но тази специално ми е много луксозна. Возя парашути и бебе, така че кожен салон и 18-и джанти не подхождат мног много...хахаха

 

Бюджета ми е между 10 000 и 16 000 лв.  нещо такова. И аз незнам дали може да се прави допълнтелно N1, трябва да питам някъде.

 

Лек ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може допълнително да се изкара. А и за да прихванеш ДДС трябва да я купиш от юридическо или физическо лице с регистрация по ДДС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.