Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фелиция 1,6 комби на части


Recommended Posts

Колата вече е свалена от регистрация и мотора излиза на пазара. Предпочитам да го дам цял, комплект с водната помпа.

1,6 АЕЕ 75к.с.. Сменени преди около 2 години биелни лагери, почистена маслена помпа, картерът е лепен със съответния силикон, гарнитура на капака Reinz - прокапа след около година. Всичко е сменяно с чисто ново.

Клапани не съм пипал - не се е налагало, глава не съм свалял - също не се е налагало. До последно си работеше нормално и не съм имал забележки.

Ангренажа е на около 1000км. Водната помпа също. Маховикът е продаден. За сега не давам пластмасовата щуротия, в която седи термостата - запазена е за около 10 дни.

Карал съм го само с масло Q8 и жълт антифриз.

Цена - на кой колкото му се дават.

 

Поради това, че колегата който си беше запазил задната (пета) врата НЕ се обади - свободна е (без моторче на чистачката е). Радиаторът също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надали ще си играя да го разглобявам - най-много да му смъкна водната помпа и термостата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Преден капак, задна лява врата, предно стъкло, рамката на таблото и още някои дреболии заминаха.

Двигателя и казанчето за антифриза - запазени - пътуват във вторник.

 

Остават салон (седалки), двете предни, задна дясна и задна (пета) врата. До края на седмицата - после колата отива за скрап.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Малко опресняване. Снегът забави предаването за скрап и сега колата е съвсем опоскана - мерси, за което на Ясен  :banana_beer:

Останали части:

- десни врати

- предна лява врата

- двигател - няма маховик, смукателен колектор и дюзи - компютър, окабеляване, имобилайзер, водна помпа и др. влизат в комплекта.

 

Цени - на кой, колкото му се дават.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес,след толкова ангажименти напоследък,най-накрая успях да посетя Чавдар.Благодаря му искренно за доброто посрещане и за истински приятелското отношение!Въпреки не много доброто време напълнихме цяла фела комби с части,едвам успяхме да затворим вратите и багажника,та се наложи да използваме и тавана като багажник  :) Колата придоби вид на 120-ка на старт с омекнали задни пружини  :crazy: Чавдаре - още веднъж голямо БЛАГОДАРЯ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

И така - купето си отиде  :unsure: Не му й се тръгваше на Черната дупка - едвам я натовариха, че даже и падна от камиона....

Остана само мотора: http://logrus.snimka.bg/automobiles/1-6-aee.862544.35242804

1,6 АЕЕ 75к.с.

 Нямам маховик и смукателен колектор (пластмасовия).
Към него давам:
-изпускателен колектор - чугунен с пукнатина + алуминиевия предпазител
-дроселова клапа - с проблем в стъпковото моторче
-компютър - заедно с кабела, имобилайзера, делкото, кабели за свещите, кабели към рейката (тя липсва)
-пластмасовия корпус за термостата  (купуван от Краси Favorit) - комплект с термостат БЕРУ, датчик и стойка за закрепване към двигателя. Давам и още един такъв корпус - спукан.

Цената е 120лв. за всичко, като има място и за пазарлък.
С предимство са колегите от София.


П.П. Моля колегата, който искаше пластмаси за вратите да ми прати пак данни - смених телефона и загубих информацията, а частите му седят приготвени.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Бензоновата рейка има ли я все още.

Само тя ми е необхоидма.

Нямам я

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Двигателят е разглобен. Ако на някой му трабва нещо да казва в рамките на седмица до 10 дни, после всичко отива за скрап.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Вратата отдавна замина. Имам само водна помпа, компютъра и разни части от мотора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.