Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia дизел, след 2010г.


hvalkov

Recommended Posts

Здравейте,

Фабията ни отесня и търся да закупя по-голяма Шкода - Октавия (без значение комби или не). 

 

На какво държа:

1. Колата да е с доказуеми история и пробег (не повече от 75000км). Най-добре е да е купувана и поддържана в ЕТ. 

2. Да няма ПТП и градушка

3. Да е поддържана педантично - както технически, така и по отношение на хигиената в купето.

4. Да не е пушено в колата.

5. Да не е черна - всички останали цветове са приемливи.

6. Ръчна скоростна кутия

7. Да не са правени подобрения по двигател/ходова част.

 

Какво не ме интересува:

1. Състояние на консумативи - гуми, акумулатори, масла, филтри и т.н. за мен не са фактор, който увеличава стойността на автомобила.

2. Предложения от автотърговци - ще бъдат игнорирани без значение какво предлагат.

3. Други марки/модели автомобили - търся точно Шкода Октавия дизел.

 

Бюджет - до 18000лв в зависимост от година/пробег/състояние/екстри на конкретния екземпляр.

 

Търся от около месец и знам, че ще е трудно да намеря такъв автомобил, но аз не бързам - със съпругата ми сме си дали срок от 6 месеца.

Ако дотогава все още не сме купили отиваме на нова от ЕТ. 

 

Контакт:

0878602638; hvalkov@gmail.com

Христо Вълков

 

Поздрави!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.