Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Междуболтово пространство Октавиа 3


Recommended Posts

Здраввйте колеги,

Аз вече чакам новата си придобивка 1.6 TDI 105 к.с. Елеганс с допълнителни екстри и понеже при поръчката питах с какви гуми идва през през зимния сезон, отговора беше "С летни". Понеже имам от Пасата си джанти 15" със зимни гуми, а джантите доколкото знам са от Октавиа 2(когато ги купувах така ми каза човека) с междуболтово пространство 5х112 . Та искам да знам дали ще станат, защото търсих из форума и не можах да намеря точната информация - излизат ми само до Октавиа 2, която по каталог е с 5х100, а джантите ми са с 5х112. Не изключвам варианта да са били от Супърб, който е с такова междуболтово пространство.

Ще съм благодарен ако има някой, който е запознат по въпроса да даде компетентно мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Октавия 2, и Октавия 3 са с делителен диаметър на окръжността, на която са разположени болтовете, 112 mm. Централният отвор също е еднакъв, има разлика само в изместването (offset-а, ЕТ-то).

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за инфото :) , сега остава и да влезнат, че от каталога с гумите, за този двигател не му дават по-малки от 16". Иначе ЕТ на 15"-те е 38

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.