Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода 105, 120, 130 арка(подкалник) за задните калници


Driftacha

Recommended Posts

Привет,колеги!Търся една много рядка част за шкодите,а именно арката(или нещо като ламаринен подкалник),която е поставена зад веждите на задните калници и служи за предпазване на навлизането на вода и кал.Ето линк към частта,за да се сетите за кое ви говоря: http://www.aci.sk/7605347-lem-zd-podbehu-l_d10548.htmlОт една седмица,къде ли не се обаждах,магазини,частници и други обяви в интернет,но не мога да намеря такава част в България.Имаше и вариант да си изрежа от някоя Шкода на части или от някоя автоморга,но си мисля че ще са изгнили.Може ли да ме посъветвате къде има в България чисто нови(или ако някой човек пък от форума има,също да ми пише)понеже ми трябват спешно четири броя!Благодаря Ви предварително,колеги!

Поздрави,Момчил!

Редактирано от Driftacha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудна работа, колега. Търси вариант за поръчка от Чехия. До сега не съм срещал подобна част за продажба във форума. Още повече, щом е спешно, а и за такава бройка ми се струва абсурдно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.