Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въздушен филтър Октавия 3


Илко Такев

Recommended Posts

Аз нищо още нямам.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма никаква завера, но фирмата има определени изисквания за регистрация на клиент.

При мен се получи "летящ старт" благодарение на стар мой познат, който е продуктов мениджър там и ми даде отлични отстъпки без никакви условия. За други това е просто непостижимо.

Процедурата е достатъчно тромава и в момента чакам повече от 10 дена за да ми регистрират втора фирма с прехвърляне на натрупаните бонуси и пр.

Просто това не е интернет сайт за свободни продажби.

Надявам се да бъда разбран правилно и не съм самохвалко. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия пък и фейс контрол са сложили. Колега Коко, в "дадения случай" просто няма случай. Цената може да е чудесна за Вас, но не и за нас. При положение, че разликата в цената на филтрите на MANN, MAHLE, KNECHT, HENGST, CLEAN и "оригиналните" на Шкода е максимално 5-10 лв., че в някои случаи шкодовските са по-евтини.... Друг вариант е да купуваме през Вас...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си правя самореклама!

Честно казано съжалявам, че се намесих в темата и дано няма засегнати.

В случая ставеше въпрос за филтрите на Илко, които са нови модели и все още не се внасят масово от българските вносители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав е Коко от 5-6 години пазарувам от него,цените са перфектни и досега за нищо не ме е подвел или разочаровал.Всеки има право на избор все пак!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.