Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ето го и очаквания Рапид


Recommended Posts

Красавец.Мн.безаварийни км.

Мотора е?

1,2 MPI не го вписах тука защото съм го поставил в гаража под снимката.Доста приятно ме изненада тоя малък агрегат,доста е пъргав за 75 коня и на дълго си върви прилично.Колата е с АГУ монтирана в ЕТ.За сега разхода ми се вижда голям но се надявам след 2000-3000 км да спадне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! :) Гледам са го обули вече със зимни гуми, как се уреди, че нали новите ги дават само с летни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мене. Много безаварийни километри и повече активност в подфорума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! :) Гледам са го обули вече със зимни гуми, как се уреди, че нали новите ги дават само с летни?

Уредих се срещу 480лв.От ЕТ излязоха съобразителни,няколко дена преди получаването ми звъннаха да ме питат дали случайно не искам да ми монтират зимни гуми,че прогнозите за времето били зимни,а колата е с летни.Иначе летните си ги бяха сложили прилежно опаковани в багажника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.