Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Музика - въпросче ?


Recommended Posts

Колеги здравейте , 

 

Извинявам се предварително , ако има такава тема , но не открих .

Та ..... въпроса ми е става ли радио swing от фабия 2 за фабия 1 или не ...... и ако не става бихте ли дали някакви съвети за радио тип навигация и дали някой е виждал такава http://www.briskoda.net/forums/topic/153860-retrofittings-done-pic/ ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази навигация от МК1 няма карта за БГ.Нечете сд диск и с две думи слушаш само радио.Варианта е да си искараш usb с кабел(малко е скъпо или да си сложиш ченджър)А swinga непасва размера.Мисля,че ще трябва фоста играчка,а това определено не си струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва стана ясно ,че нищо не мога да направя ............ Поне ще обясните ли нещо друго ?

Да разбирам , че на 21-ви ще се сабирате на НИМХ , защото имам ,мн. голямо желание да дойда ? Да покажа моята фабия (градушкова :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://img.alibaba.com/photo/733628981/7_Double_Din_Touch_screen_Car_Stereo_special_for_SKODA_with_Can_bus.jpg

 

в Али баба има китайски навигации с всички екстри и добро качество и цена. Поръчвал съм за Х5 с TV, WI-Fi, слотове за карта памет, USB, блутут хендсфри система и т.н. За Фабиа 1 са малко и не ми се търси линк. Цената ще е между 200-300$.

Редактирано от felicialx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И аз съм се навил за китайче за моята октавия 2.Гледах и в Ebay има доста оферти....Един приятел си купи от там и е доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.