Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дългото и мъчително чакане свърши-OCTAVIA-та е тук!!!


Recommended Posts

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо, любимото синьооо, завиждам ти за този цвят... До моята кантора, паркира една О3 в този цвят - невероятно красива е "на живо"... Дано, само да те радва красавицата !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красива! Много добре изглежда! Сега вече и аз започвам нервно да чакам моята  :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега. Много безаварийни километри :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Това е любимият ми цвят! Много безаварийни километри с красавицата !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз съм от Козлодуй, с ОК 3 бензин 140 к.с TSI. Обади се ако искаш да споделиш впечатления от новата красавица. Служебния ми номер е 3888(АЕЦ), Мисля че се сещаш ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Честито за колата, супер е. Дълго време да те радва! И да споделяш впечатления :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.