Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вода между вратата и купето на О3


rsof

Recommended Posts

 Здравейте, на няколко пъти след силен валеж ми прави впечетление, че когато отворя шофьорска врата изтича много вода! Днес беше много студено и едвам отворих вратата беше замръзнала ето и снимка :

 

IMAG1549.jpg?lgfp=3000

 

Така се вижда много добре как и къде се задържа водата.В купето нямам мокро!

 

Въпроса ми е водата нетрябва ли да изтича от някъде и от къде ?

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът ти е дискутиран във форума, потърси темата.

Това видео е за Рапид, но твоя случай е подобен.

Предполагам, че визираш тази тема:

skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/47887-вода-в-задна-врата/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са два различни проблема. При Рапида основно задържа вода В самата врата.

 

При О3 дефектът също задържа вода, но остава на капки по самите прагове. Случва се и след автомивка при мен. Може при сегашното прпизводство да е коригиран този дефект, но в първата година произведени почти всички коли го имат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също имаше няколко капки днес ( буквално 3-4, но без никакъв лед, въпреки, че цялата кола беше покрита с един пръст замръзнала вода),ама това не е ли нормално? Или трябва водата да се отича напълно?

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен задържа капки вода върху праговете както при колегата rsof, но все още не е замръзвала. Появява се след миене с водоструйка, т.е. при по-високо налягане. При дъжд там не попада вода. Няма как да се оттича напълно, тъй като има уплътнение по целия контур на вратата. Добрата шумоизолация изисква жертви ;).

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като водата не влиза в купето няма проблем! Просто ми беше интересно как така не може да изтече тази вода и се задържа между вратата и прага :unsure: Ще се заиграя някой ден с уплътнението и ще видим какво ще стане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.