Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся предно стъкло и уплътнение за 125


AZNP

Recommended Posts

Хайде да се разпишем след празниците... за съжаление за лошо. Някой ш*баняк е строшил предното стъкло. Следователно търся челно стъкло, запазено или втора ръка, без пукнатини и забележки. Имам и още един въпрос към хората минали по този път: как стои въпросът с уплътнението, мога ли да намеря ново,  ако след сваляне оригиналното вече не е годно за монтаж?

 

 

Поздрави

 

PRR: Колега, има си раздел за купувам/търся. В тема кръстена "Проблем със спирачките" трудно ще намериш стъкло ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро купувах уплътнения и точно за предното стъкло е голям дефицит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.autokelly.bg/

 

Говори утре с тези. Доколкото разбирам имат на склад стъкло в Чехия и идва за 2-3 работни дни и ще ти го взема с отстъпка. За уплътнението нищо не мога да ти кажа. Опитай се да ги накараш да ти отговорят защото са много сложни в комуникацията. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... как стои въпросът с уплътнението, мога ли да намеря ново,  ако след сваляне оригиналното вече не е годно за монтаж?

 

 

Уплътнението е добро и няма да имаш проблем с него. В смисъл-запазва си свойствата дълги години. Не се пука и втвърдява.

Колите ни са на една възраст и мога да ти кажа, че стъклата на моята са сваляни и пак съм със същите уплътнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уплътнението е добро и няма да имаш проблем с него. В смисъл-запазва си свойствата дълги години. Не се пука и втвърдява.

Колите ни са на една възраст и мога да ти кажа, че стъклата на моята са сваляни и пак съм със същите уплътнения.

Жорка , червената е 87 ма . Ужким уплътнението е читаво , но при интензивен валеж , когато съм я оставил на паркинг си тече ! Така , че аз бих дал 30 кинта за уплътнение  защото малко или много , когато го разбуташ един път то не става за нищо ... просто ако има от къде да се купи не си заслужава риска . :)

П.п Та радвам се , че на твоята 120 ка са запазили своята функция ...

Редактирано от Skoda 130LR/h
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....и не тече. и никога не е текла от никъде. твоето що тече не знам. От едно уплътнение се иска да има еластичност и нищо повече. а твоите са оригинал.

Е, как да не става. Моите що стават. Зависи от майстора сигурно. Въпросът е дали ги има. 30лв. нищо не са. Обаче, ако са някакви ментаци, по-добре оригиналните. Чехите правят или правеха поне на времето страхотен каучук. С оригиналните водни съединения съм и спир. маркучи. Стоят като нови. Без грам напукване.

Трябва да проверя в един магазин за Шкода в Пв. за стъкло и ще пиша. Все нямам време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на двете шкоди съм със оригиналните гумени съединения и сп. маркучи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на двете шкоди съм със оригиналните гумени съединения и сп. маркучи.

 

Ето, значи и уплътненията са читави като материал. От 70та г. имам наблюдения в/у Шкода, демек от моделите 100, т.е. от тогава се возя в Шкода и знам кое държи. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.