Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Фабия 1.4 16в 75кс 2005г.


Recommended Posts

Здравейте колеги. Приятелката ми си купи вчера шкода фабия 1.4 75кс 2005г. В колата няма радио. Това означава ли че няма и колони на вратите поне? Също така ако ми кажете какви са размерите няма да е лошо. Намерих и една част на задната седалка която незнам нито за какво нито откъде е. Ще кача и снимка ако някой ми обясни как :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко гадаем без снимки.

16.5см са ти предните говорители, но трябват адаптори и вероятно окабеляване, ако нямаш монтирани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не виждам за качване на снимки а и нямам регистрации по тези сайтове за снимките. Ами на местото за радио има още една жабка за документи и цигари примерно. Какво ще рече адаптори?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл!

По отношение на музиката, издърпа горната жабка (тази под бутона за подгрев на стъклото) и отзад ще видиш буксите за радиото и жака за антената. Не съм чувал за Ф1 без дори предни говорители + пищялки в огледалата, а ако е по-високо ниво има и отзад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А този адаптор служи за да не пречи колоната на стъклото ли ? Относно жабката става само с издърпване без отвиване на болтчета така ли ?

Редактирано от RahzeL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.