Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продължаваме напред :)


Recommended Posts

Реших и аз да напиша няколко реда за моята кола. Все пак я карам вече година и половина и навъртях около 15хил. км.

Не съм си представял, че е възможно да си купиш кола втора употреба и тя да се окаже по-добра от нова. Оказва се обаче, че и това е възможно. При това го казвам от личен опит. Разбира се, това може да стане, ако са изпълнени някои малки условя ;) Като например предния собственик да е бил майстор-корифей, също така маниак на тема поддръжка и да се кефи да прави подобрения по колата и готово. Така купих една кола на 5 години, дето беше с по-малко забележки от тези дето са в автосалона на Шкода. А пък под капака си имаше такива подобрения, които ако ги сметнеш сигурно струват колкото една кола, да не говорим че ти трябва човек дето да знае как да ти ги направи.

Сега колата е ползвам по скоро като ежедневка, но не съм и мислел да я държа в гаража и да я бърша от праха. Въпреки това смея да твърдя и се старая да е на 99.999% от състоянието и вида в който беше като я взех. По едно време имаше малки забележки – тук от врата, там от камъче, но няма как, неизбежно е. Но пък като че ли предния и собственик ме зарази леко и мене с неговата педантичност и перфекционизъм. Иначе колата ходи и на планина, стъпи и на сняг малко (щото преди не беше виждала), един път беше в чужбина (Румъния), а беше и на едно изложение обаче :P. За това време единствената част която се развали и трябваше да я сменя беше ксенон баласта на левия фар. Иначе само консумативи. Също така нищо не е мръднало или да се раздрънкало за това време, никакъв излишен шум, никакви забележки по вървеж и возия. Доволен съм много. Да не забравя, че колата има и гаранция предоставена от Gunter service :)

Навремето преди да я взема се чудих доста, все пак струваше доста. Сега не съжалявам, а и как бих могъл. Благодаря и на колегата N.Zlatev. След това съм получавал няколко оферти да я продавам, Но винаги съм ги отказвал, не защото са били лоши, но просто не искам да я продавам – засега. Да са се сетили, когато колата се продаваше.

Знам, че моя случай е едно на не знам колко си. Може би аналогичен е BlackPearl. Даже там Милен трябва да целува ръка :) голяма сделка направи. Както и да е, да не ставам баснословен, поздрави на всички, бъдете здрави и да се кефите на колите си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна идея за заглавие на темата! :)

Желая безаварийни километри и щастливи мигове с тази наистина перфектно гледана, пазена и поддържана кола. Виждал съм я на живо и знам за какво става въпрос. Много е задължаващо.

Но, когато се подкара всеки ден си е в реда на нещата да се случват дребни забележчици.

Да оправдаеш заглавието на темата и да продължиш да я пазиш!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си жив и здрав да и се кефиш , но няма нищо по-готино от новата кола !

Те на Запад защо ли ги продават на 5 години,... да си направят отново кефа .

Аз пък пак бих си взел нова кола, а не стара , ако ще само на 5 г.

Поздрави !

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чел съм темата за проекта по този автомобил. Не вярвам някой да не хареса кола като тази и да не завиди поне малко на собственика й :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киро съгласен съм с тебе. Някой ден може би и аз ще си доставя това удоволствие :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

А ето как изглежда бегачката с джантите на стрелата...

 

https://drive.google.com/open?id=0B3-SIY6jFRQ0VWEwdjZ1aFR5ZmFoR1pIZzBtZnNqOGJjczd3&authuser=0

Редактирано от Brave heart
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей успях да кача ве :) Браво на мене. Ето:

DSC_9131.JPG

 

next one

 

DSC_9130.JPG

DSC_9129.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, Ицо! Страхотна визия! Сега обаче, дали не трябва Сами да компенсира малко тези големи джанти с още малко мощност? Как я усещаш колата с 18ки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колата я усещам, като че ли малко по-стабилна от преди, по-твърдо, по здраво на пътя. Не знам дали не си въобразявам :). Иначе возията стана доста по-твърда, но не толкава фрапантно, в смисъл да е чак неприятно. А иначе самите гуми (Continental) са много безшумни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПОРАЗЕН СЪМ. УБИЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙСТВЕНО СЕ Е ПОЛУЧИЛО. :banger_1:  :doubleup:     Все едно за тази кола са направени.

 

1.Чувствам се много щастлив,защото подтикнах двоумящия се Самуил да си сложи 19ки,а ти си се сдобил с ултраподходящите за теб 18ки.Направихме едновременно две Октавии да изглеждат по-красиви.

 

    Аз ти се чудя как до сега си я търкалял със 17ки. Той Сами,че си караше колите с малки гумички :tongue_1:  до скоро го знаем,ама ти още като си я купил е трябвало да я ъпгрейтнеш.

 

БРАВО БРАВО Страшно съм впечатлен как са застанали. Самият Антрацит на това Морско Зелено много залепва. С нетърпение очаквам Обзор за да видя на живо и твоята и Стрелата с новите джанти. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия джанти  са правени за твоята кола!

ЧЕСТИТО!

:hello:

Хага, да! Наистина са заспали. Ммм гледам снимките отново и отново!! Браво и на главния виновник това да се случи - Самуил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скандал  :plate_rulez:

 

Браво на бат Сами и на Ицата!

 

Правилния избор къде да отидат дажандите от РС-ката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.