Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гърне и джанта фелиция хечбек.


PIIIcoppermine

Recommended Posts

Здравейте търся си крайно гърне за фелиция хечбек images.jpg  , както и една оригинална фелициева джанта, за предпочитане черна , но не държа.

 

София , 0887 507 369

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква ти е джантата на резервната гума? Ако е фелициева, ела да ти дам патерицата от моята и проблема ти е решен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти трябва фаворитова капла обади са. И делкото са го продали ...

Редактирано от Skoda 130LR/h
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаворитовата си я сложих на резервката, един колега имал фаво и му останала.

 

А за делкото, ванка, аз ти казах че тея разни алфети , спагети никакви ги няма. Задачата е трудна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късно е да пиша, но на баща ми подарих неръждаемо крайно гърне. Правено е доста професионално, с избити дъна, като единствения му кусур е малко грубия шев , защото човека нямаше газ и е електродъгово. За цената си от 80 лева според мен си струва защото до тук фелата изяде 3 обикновени гърнета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фелата , ако изнаглее че да изяде това, което взех, ще взема едно гърне от Шкода 100 или 120 и ще се появя с него в М-Комплекта. После ще има да ми се смеете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.