Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на рамо на задна чистачка на О2


jaden

Recommended Posts

Здравейте, понеже вече три пъти ми крадат задната чистачка, в рамките на 4 месеца и честно казано ми писна, имам следното питане! Може ли да се смени цялото рамо с такова с обикновена чистачка, защото с това странно закопчаване на чистачката на фейслифта и това, че са сравнително скъпи, са обект на постоянни кражби от страна на разни скапаняци! Определено ми писна да купувам нова чистачка, а не мога и не искам да падам на нивото на разни тъпаци, които се мислят за страшни тарикати, а са просто убитаци! Моля, дайте ми съвет дали може и ако да от какъв автомобил да търся!?

Редактирано от jaden
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.