Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Марка Джанти Arays ?


Recommended Posts

Колеги , някой чувал ли е нещо за тази марка джанти?

 

Намирам някой техни модели в нета , но нямат нито сайт нито нищо.

 

Разбрах.че са Шангхайски и общо взето до там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувaл ли си за мaркaтa Adibas?Техен продукт сa тези джaнти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо, толкова ли няма други джанти, че точно в тия си се хванал? :P Кажи какво търсиш и каква ти е идеята, за да те насочим към някоя по-надеждна алтернатива!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам това е един от най-големите (ако не и най-големия) китайски производител на джанти. Другото, което съм чувал е, че изработват модели по поръчка на клиента, както и че правят джанти за рали автомобили - ако не бъркам работят с Пежо.

Туй то  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесах си един модел в продавалник и се оказа,че са техни , но никъде не можах да намеря данни за тях като цяло що за джанта са.

 

Oсвен това ми прави впечатление, масово каквото намирам в нет-а е свързано с англииски сайтове

Редактирано от roodnb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.