Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся хромови капаци, къде?


Recommended Posts

Колега, това е Фабиа, а не Сюпърб. Тая кола не е за хром.

 

И все пак, ако толкова много държиш ...

 

http://www.superskoda.com/Skoda/FABIA/Fabia-I-RHD-stainless-steel-mirror-covers-SYMETRIC

 

В България трудно ще намериш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че ще отиват много, ще поръчам.

 

Потърси поне нещо мат, на твоята кола ще се открояват като муха в кисело мляко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегa и aз си мисля, че нямa дa "зaстaнaт" кaкто трябвa, и по ското ще имaт обрaтен ефект. Рaзбирa се товa е мое виждaне, a колaтa трябвa дa изглеждa тaкa, кaкто нa теб ти хaресвa ;)

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не може ли просто да ги облепиш с фолио - хем по-евтино, хен ако не ти хареса резултата разлепяш и хвърляш. Има всякакви варианти на фолио - мат, гланц, алумин....

Това за мухата си е точно така и според мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пробвам с алуминиево да видя как ще стои, виждал съм такива черни коли (ауди а8) с хром огледала изглежда страхотно..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- only for cars with SYMETRIC mirrors (left=big, right=big)
- that means, it fits also to all RHD cars (UK/IRE/India)

 

Това видя ли го? Само за коли със симетрични огледала (ляво=голямо, дясно=голямо). В БГ това е изключително рядко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.