Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покупка на Superb


Macabre85

Recommended Posts

Здравейте,

 

Собственик съм на фабия и съм много доволен от нея, но дойде момента в който трябва да си закупя по-голяма кола, която и да е 4х4.

 

Искам да попитам дали може да се разчита на продаваните втора употреба автомобили от Еуратек. Харесал съм това:

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11421760539816306&slink=8vytuz

 

Още не съм ходил да я гледам, но днес се обадих по телефона. Като попитах за състоянието ми казаха, че може да ми покажат някакви чек листове и аз да съм си преценил. Което малко ме притесни. Но пък ми се струва малко странно да ги питам дали може да закарам колата в сервиз за да проверя дали всичко работи:)

 

Затова исках да попитам дали има някой който може да ми помогне с малко информация.

 

Благодаря предварително!

 

Поздрави,

 

Венци

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега загледа ли се, като е запалена колата, че светят две жълти лампи около оборотомера, едната ми прилича на ЧЕК Енджин, а другата на изгоряла крушка, отделно има тема тук специално за мотора 1.8 TSI от тези години....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега:)

Не бях забелязал, а сега като ми каза ги видях и направо си се отказах. Не ми се иска да купувам нещо което със сигурност има проблем.

Благодаря за коментара:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.