Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Камера за задно виждане Октавия 3


biggigo

Recommended Posts

Здравейте, много малко време имам да следя форума, затова ако има такова обсъждане моля да ме извините. :(  Пуснах търсачка но не видях подходящ резултат.

Молбата ми е за информация за възможен монтаж на камера за задно виждане на Октавия 3 РС с Columbus. Видях, че при новите октавии вече се предлага като опция.

Има ли колега, който е сложил допълнително. Ще се радвам на всякаква информация по темата :)

 

Благодаря и поздрави!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Явно никой няма идеи относно въпроса за камерата :(

Аз бях пускал подобна тема, но за О2. За съжаление така и не ми остава време да се захвана сериозно. Ето темата: http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/49170-%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D1%83%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D1%85%D0%BE%D0%B4/&do=findComment&comment=337483
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.briskoda.net/forums/topic/341794-new-feature-simply-clever/

 

Към края на първата страница има доста подробно обяснение и монтаж на такава. Може да ти бъде от полза. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.