Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стават ли 15 цола джанти от Vw Костенурка на Шкода 105/120 ?


dvgbg

Recommended Posts

Здравейте!
Искам да попитам, ще паснат ли железни джанти 15 цола 4 j или 4 и 1/2 j от костенурка?
Имам едни гуми 195/65/15. Не знам дали и те ще се съберат на джантата и в калника на Шкодата. Основно за отзад мисля да слагам.
Дайте някакви мнения?!
Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със тези гуми може да изкъртиш калниците !

оригинален размер е 165 / 80 / 13 ти искаш да слагаш 195 / 65 / 15 и си със 40 мм . разлика в диаметрите ! Иначе 195 / 55 / 15 идва на равно по височина със оригиналния размер на Шкода 120 ! Поздрави .

П.п ; Понеже джантите са тесни малко , можеш да сложиш 185 / 55 /15 със 1 см по малък диаметър

Редактирано от Skoda 130LR/h
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаля на всички!

 

Целта ми е да си вдигна задницата малко.

 

Като взема заплата започвам да търся някои евтини джанти от костенурка.

 

Между другото в Англия има много евтини джанти 4х130. Попадам на джанти за по 20 -30 паунда комплекта, че и гуми даже, но са в някакви крайни градове или към шотландия и на хората не им се праща, а там обикновено нямам познати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не е препоръчително да пипаш отзад . Това не е Лада . Сподели какво си замислил като проект . :) да видим с какво можем да помогнем .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам никакви идеи за проект, просто искам да й сложа по-голям цолаж, за да й вдигна задница малко, а най-евтиния и лесен начин за който си мисля е с такива джанти. Намерих по 15 - 20 лв. За брой 15ки от костенурка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам никакви идеи за проект, просто искам да й сложа по-голям цолаж, за да й вдигна задница малко, а най-евтиния и лесен начин за който си мисля е с такива джанти. Намерих по 15 - 20 лв. За брой 15ки от костенурка

 

А, мислил ли си за вариант 14ки оригинал от Шкода? Или не можеш да намериш такива, или твоите са 14ки и търсиш по-големи??

Или просто си намерил 15ки...и разполагаш и с гуми та затова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да купих си и 14 от шкода, трябва ми само по високи гуми. Може и на този вариант за се спра.

 

Този вариант е по-добрия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна,когато имах Шкода100,си спомням,че имах някакви збиротаци от гуми и сложих отзад по-високи,а отпред-по-ниски.

Колата започна да "сее" по пътя,ама жестоко....направо не можеш да хванеш пътя.

Обърнах ги и се оправи....

Мисълта ми е,че задномоторките не понасят по-високи гуми отзад,спрямо предните....

 

Всъщност за Естел не съм сигурен дали важи това....,поправете ме ,ако греша.

 

п.п.Всъщност не разбрах каква кола има автора на темата,може да съм пропуснал......

Редактирано от desislav stanev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.