Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Избор на Супърб и употребяваните коли на ЕТ


npet

Recommended Posts

@jackrabbit

Доста пътуваме и по-често нощем. За последните 12 месеца приблизително 30000 км.

Ти си прав за бензина и по-малкото каране.

 

@stenly

Поздравления и честито на новия собственик. Супърбът беше страхотен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, видях ти темата и в ФВ форума. Според мен, ако ще купуваш автомобил втора ръка за над 20хил лв,
най-добре се разходи до Германия (поне аз така направих преди 2 месеца).

 С добро планиране на разходите (аз и съпругата ми бяхме 4 дни в Хамбург и 3 във Виена) всичко ни излезе
около 1700 евро като път,храна и хотели, като колата я купихме още първия ден в Хамбург, а другото време
ни беше за екскурзии и посещения в музеи.

Ако имаш въпроси, питай смело!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа.

3.0 тди е много готин за каране мотор,ама да си го купиш нов!

След 200 хиляди започват да им тракат веригите. От Ауди препоръчват смяната им на 200 000! Сманата струва нат 4500лв само частите.Труда е към 1500-2.

Често им се чупят едни оси на клапите на колекторите.-дреболия

Често им протича едно клапанче за обратното гориво-дреболия,но струва към 300лв

Често пълнят маслото с нафта.Наливаш 8,2 а точиш 11-12 литра.Това е признак за проблемни дюзи.Свързано е и с чести регенерации на дпф-а и задръстване,както и светване на грешка за ниско налягане на маслото при около и над 2500 оборота при каране на дълъг път.

Обслужването само на течностите е към 1000лв! Дали е Куатро или предно с мултитроника-там има един скъп филтър с тръба....- към хилядарката отива.

Така че АЛДИ КЛАТРО си е ебало майката. Трябва да си патрон подготвен.

Ако не обърнеш внимание на веригите,те очаква тотална щета на мотора.Може и да блокира в движение с висока скорост и като е автомат и кЛатро блокират и 4-те колела и може да се пребиеш. Мо й познат има такъв случай,разказвал съм го във форума преди.

 

За 2.0 тди 170.Си е доооста по здрав двигател и лесен за обслужване и поддръжка.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Така че АЛДИ КЛАТРО си е ебало майката. Трябва да си патрон подготвен.

 

 

:banger_2:  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената ми се струва ниска.3-4 обяви виждам,вече на този човек и всичките,са докарване с поръчка.

Може да е от тези с "капарото"и после......... :dog: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само че не е 170 коня, DSG го пускат за фейслифта.

Има 170 коня DSG и преди фейслифта - Ники (coverdale) кара такъв. Може би се бъркаш с комбинацията 170 DSG 4x4.

 

Поздрави

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Както посъветвахте реших да пробвам в магазина. Нали съм красив и плешив, току виж някой ще ми даде страхотна оферта.

Пловдивското ФВ - по телефона търговеца му вадех думите с ченгел и отговорите бяха Да/Не/Сигурно може. Отказах се да ходя лично.

Пловдивската Шкода - по телефона супер, сладкодумен и весел човек отсреща. Докато се чудехме какво да правим, направо на колата и в магазина. Разгледахме колите и осъзнахме, че Октавия 3 по-добре пасва на нуждите ни. Супърб е по-хубав, но си е направо огромен. Търговецът ни качи и разходи с демо кола, поговорихме, въобще всичко беше екстра.

Днес кола не купихме :) , но ЕТ се справиха на висота. Човек с удоволствие да се върне при тях... е ще трябва и една по-голяма торба с пари :fiu:

Редактирано от npet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, браво! Най-после се вразуми :D Щом ще даваш такива пари... над 25 бона, вземай си новото и си ти! Не давай на никого излишни пари... като можеш да си купиш чистак бърсак ново и да го караш 5-6-7-8 години!

 

Поздрави и дано си купите най-добрата бройка!!! Успех!

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пореден пример колко е важно отношението. Браво на ЕТ в случая. И аз на твое място бих си купил чисто нова кола. Успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Аз бих ти предложил моя Superb shaft го е виждал и еправил разни настройки през VAG преди да му гръмне кабела.Пуснал съм го в мобилето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата на Ники беше супер!!! Потвърждавам. Скоро не съм я виждал, но човека си я пазеше доста :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да е тази, ако не греша (като гледам блоковете - май е точно тази :) ):

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11431765058875822&slink=9se6lz

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише нов внос?

Сигурен ли си,че е тази колата?

Венци звънни ми да те разпитам.

Че сериозно търсим такава каляска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тази е :) Беше нов внос, като я взех беше на 90000км. и като я вкарах в Шкода ми смениха емблемите по гаранция, а иначе колата си е поддържана редовно и с най хубавите части на пазара от ТЕХ-КО и ВиД.

 

Поздрави,

Ники

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.