Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Синьото ми бижу


Recommended Posts

Здравейте, колеги,

 

дългото чакане вече приключи и съм горд да ви представя новото попълнение на форума.

 

А, ето я и нея :)

 

post-14118-0-44327900-1427570143_thumb.jpg

 

Даже успяхме да я покараме и в хубаво време!

 

post-14118-0-16072100-1427570198_thumb.jpg

 

Ето  и един от любимите ми кадри.

post-14118-0-22357300-1427570167_thumb.jpg

А с малко игра със светлосенките даже изглежда и агресивно  :angry:  :flag_skoda:

post-14118-0-63750000-1427570175_thumb.jpg

 

Иначе, след две седмици каране имам само хубави впечатления, с изключение на постоянното показване на грешка, след като смених лампите на номера с ЛЕД такива :angry_jumping:, но какво да се прави...

 

Даже днес малко я поглезих  и ѝ фолирах предния капак и фаровете при колегата bulaki. Получи се много добре и не си личи, че е облепена. Да се надяваме, че няма да има стълкновения с нищо по-голямо от досадните малки камъчета. Остана още за фолиране, но малко по-нататък.

 

Това от мен, засега :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!
Със здраве да си я караш и много да те слуша :)

А за диодите или трябва да се препрограмира за такъв тип осветление или да си вземеш такива, на които пише no error :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита красавица! Само да те радва и слуша ... и милион безаварийни километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красива :)

Радвам се, че може би пръв от форума се докоснах до нея :)

Пожелавам ти още един път с много любов да си я карате и само безаварийни километри.

 

За грешката се сетих, ако става с VAGcom да се препрограмира мини някой ден да я оправим, стига да не е някоя супер голяма сложнотия, но днес ще се поинтересува :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, честита да ти е, изглежда фантастично, тоя син цвят поне на мен ми е любим. Надявам се да имаме удоволствието да я видим на някоя от редовните срещи на НИМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, много е свежа. Да те радва дълго време и да ти е безаварийна!

 

Видях същата такава паркирана пред НР тази сряда - възможно ли е да си бил ти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега Павлов! Със здраве да си я караш, а за цвета нямам думи изглежда страхотно :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен.Много добре,че си я фолирал.Спасение от камъчетата в противен случай няма.Бъди здрав и си я карай с най-голямо желание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мерси за хубавите пожеланията. Да ви се връща и само хубави неща да си споделяме.

 

Само да се пооправи малко времето и ще се видим на НИМ, даже нямам търпение вече да сложим и “Шкода Форум“ стикерите :)

 

@Драгомир - сложих Осрам ЛедДрайвинг, които трябваше да имат допълнително съпротивление, но се оказа, че са ме поизлъгали :)

а за препрограмирането все още имам резерви, заради гаранцията. :nea:

 

@ ПуФ Паф - да, същата е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ppavlov,  ако работиш в НР-то значи сме съседи - аз съм в Пощенска.

 

Пиши да направим едно обядче/кафенце и да щракнем двете сини красавици :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, най накрая, мисля, че бая мъки беха докато дойде, но сега вече честито и със здраве да си я караш. Много е хубава и много хубаво си решил за облепянето, моята за няколко месеца и 9к км. е направо ужас, сърцето ми се къса като е гледам как се е очукала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ppavlov,  ако работиш в НР-то значи сме съседи - аз съм в Пощенска.

 

Пиши да направим едно обядче/кафенце и да щракнем двете сини красавици :)

Дадено :) 

 

 

Браво, най накрая, мисля, че бая мъки беха докато дойде, но сега вече честито и със здраве да си я караш. Много е хубава и много хубаво си решил за облепянето, моята за няколко месеца и 9к км. е направо ужас, сърцето ми се къса като е гледам как се е очукала.

Вярно 3 месеца са много дълго време и минаха мнооооооого бавно, но виж, колеагата bulaki вече 6 месеца я чака..  :plate_rulez:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............

 

 

Честито колега ! Видно е , че чакането си е заслужавало. Супер изглежда колата , много безаварийни километри и хубави места да посетите с нея .  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, ако се разберете за обедна среща свиркайте. Аз също съм в района и при възможност ще дойда да заформим една синя сбирка. Тел ми е 0887354282

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, ако се разберете за обедна среща свиркайте. Аз също съм в района и при възможност ще дойда да заформим една синя сбирка. Тел ми е 0887354282

 дадено :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и браво! Ей така се прави: Ксенон,лед,черни халогени,хром пакет и джанта 17 и става ......гърми,гърми... :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и адмирации за избора на цвят - прекрасен е! В комбинация с останалите екстри, е едно синьо бижу. Да те слуша и само удоволствие да ти носи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.