Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Препоръчайте сервиз


Recommended Posts

Сдобих се с фабия 1.9 тди 101 коня 2001. Тръгнал съм да й сменям ремъците, ролките и водната попмпа (ако е нужно). Може ли да ми препоръчате сервиз в София и да ми кажете горе-долу колко ще струва процедурата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл във форума и да ти е честита придобивката!

 

Можеш да разгледаш този раздел (мисля, че има и ориентировъчни цени из някоя от темите):

 

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/forum/120-%D0%B1%D1%8F%D0%BB-%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%8A%D0%BA/ 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В раздела, към който те насочва колегата, една от водещите теми е за сервиз Трансексперт. Препоръчвам ти го. Сервиза е чист, подреден, с отлично оборудване и с квалифициран персонал, на който можеш спокойно да се довериш. За частите и труда, които би взел/ползвал при тях ще получиш и съответната гаранция. За да не се луташ из темата, пускам координатите им тук:

 

Околовръстен път No.353 на разклона за с. Герман. Тел. 0885/271200

 

Звънни, обясни какво искаш и си записвай смело час.

Ако решиш да поглезиш колата след сервиза, автомивката им също е на много високо ниво. Същото важи и за гуми центъра им, който е оборудван с едни от най-добрите машини на пазара. Ползвам услугите им от доста време и всеки път съм си тръгвал от тях с удовлетворение и усмивка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.