Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сервизни акции за Рапид Спейсбек


mordo

Recommended Posts

   Здравейте,

   Вкарах колата в ЕТ за боядисване и междудругото бяха извършени две сервизни акции: 

   1. Управляващ блок на кормилното управление

   2. Педал на газта

 

   От ЕТ твърдят, че единствено е сменян софтуера, в briskoda.net потребители казват, че им е сменян педала на газта: http://www.briskoda.net/forums/topic/345936-rapid-recall/ 

   Честно казано, не съм питал вчера какво точно е извършвано, защото бързах да взема колата и бях ядосан, че не са я измили след боядисването, а беше доста о...а с нещо като пръски от вар - тасове, черният елемент на задната броня и пр.  :angry: Естествено, когато казах това на приемчика, предложи да я измият. Това, обаче, другари, се прави не след, а преди издаването на колата.

 

   Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за управляващия блок и на мен ми го правиха миналата година - софтуер плюс смяна на лостчето с автопилота.

 

За педала на газта обаче ми е интересно какво са правили, подмениха ли го ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега "Мордо" това озночава ли, че и моята трябва да я вкарвам в "бокса"? :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Здравей Андриян. Нямам представа. Аз влезнах за каросериен ремонт, но изкочиха и тези две сервизни акции. На сайта на ЕТ има имаше меню за проверка за сервизни кампании по VIN, но явно тези акции не са публични.

   Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не всички коли са засегнати от сервизните акции, ако вашата е, ще бъдете извикани от служител на ЕТ, или акцията ще се извърши при следващото сервизно облужване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за управляващия блок и на мен ми го правиха миналата година - софтуер плюс смяна на лостчето с автопилота.

 

За педала на газта обаче ми е интересно какво са правили, подмениха ли го ?

Съвсем забравих за тая тема, извинявай. Погледнах педала на газта и лостчето за мигачите/темпомата. Честно казано, не мога да установя дали нещо механично е сменяно. Капачката на педала си ми е същата мърлява, а лостчетата нямат още оная патина от употреба.

 

  Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес си взех Рапида от сервиза за боя след градушката и също бе минал през двете сервизни акции. При проверка в сйта на ЕТ по VIN не ми дава за активни сервизни акции за този модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.