Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НИМ 05.04.2015 - И отново много Шкоди :)


mRt

Recommended Posts

Вчера на НИМ , въпреки , че беше Цветница и времето се опитваше да развали сбирката ,  за пореден път се получи много хубава и солидно посетена среща. Имаше доста Шкоди и хора и както обикновено , лафче , разглеждане , тестване ... абе както си му е реда :dance: Накрая наистина ни поваля  , но ... нЕма как.

Въпреки , че аз се появих чак към 15ч (като оправдание - приятно кафенце в слънчев Пловдив с Жоро joro-120L , макар и за кратко. Благодарности , че се отзова "в последния момент" ! ) ,  успях да "хвана няколко кадъра" от НИМ :sorry:

 

Хубава гледка ....

f6283cc89b5dc8b0.JPG

 

9de0bc80f8b92379.JPG

 

931970f8467b7db4.JPG

 

2a167788fa2a51ce.JPG

 

2e3e03db32119e3c.JPG

 

Ама и хубави и подредени ....

270fb4c3a72e2979.JPG

 

b77e169ea3b944c5.JPG

 

7f66543e095e4278.JPG

 

Разбира се и на тази среща имаше "премиера" ... и то каква !

Честита да му е на колегата todor tchobanov , колата е впечатляваща ! (sorry , че имам само една снимка , ама следващия път ще наваксам )

 

51d2b33cc197cd41.JPG

 

И нали напоследък бързото и синьото нещо модерно станало .... :tongue_1:

5953d227476b5ec5.JPG

 

b6e096f05f73d45e.JPG

 

И ... хопп

b21aca8191f7f272.JPG

 

2fde27b69d2c07a7.JPG

 

 

 

.............................................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..............................

 

И още от красивите Шкоди пред НИМ ...

cb159eae867d3e7e.JPG

 

1419c27bb613ce35.JPG

 

2238255bcbe336ad.JPG

 

И гости от Велико Търново имаше ...

ee989c43c821b4a4.JPG

 

Някои вече бяха обули летните "сандалки" и ги показаха ...

56a66099c3eb3855.JPG

 

Други бяха ходили "на баня" и показаха целия си блясък отвън и отвътре ...

0b3c0d3a5a9a5e00.JPG

 

b7c0488cbba7af70.JPG

 

А тук неразбрах ... багажниците ли си мериха , какво ли ... :tongue_1:

32f98f354f7446bf.JPG

 

 

И така ... после дойде дъжда и лека полека освободихме паркинга , до следващия път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Марто, супер са.

 

Особено първата снимка е чудна какво задръстване сме направили :)

 

Поздрави на всички и хубава седмица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Въпреки , че аз се появих чак към 15ч (като оправдание - приятно кафенце в слънчев Пловдив с Жоро joro-120L , макар и за кратко. Благодарности , че се отзова "в последния момент" ! ) ,  успях да "хвана няколко кадъра" от НИМ :sorry:

 

Марто, не се оправдавай с мен. Кажи, че Октавията толкова си върви. :)  Така горе долу, както си спомням часа на тръгване от Пв. най-късно в 14 и нещо трябваше да си там. Или спазваш ограниченията от 90 по магистралата.

Благодаря, че се обадихте с Пепи да се видим.....и то кафенцето, като е приятно, не ти се тръгва.... и лафа върви.... :)

 

Среща на ниво, както винаги в София. "Хубав край, хубави хора"- цитат е..... и хубави Шкоди.

Мерси за снимките! Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз с три снимки - най-после махнах "неправилната" лайстна от предния номер:

035177885.jpg?r=0

 

И не спрях до там:

035177887.jpg?r=0 

 

035177882.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, Ице, браво, взе си бележка от миналия път :) Браво за срещата, бая народ сте се събрали въпреки дъжда и студа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, не се оправдавай с мен. Кажи, че Октавията толкова си върви.   Така горе долу, както си спомням часа на тръгване от Пв. най-късно в 14 и нещо трябваше да си там. Или спазваш ограниченията от 90 по магистралата.

Благодаря, че се обадихте с Пепи да се видим.....и то кафенцето, като е приятно, не ти се тръгва.... и лафа върви.... :)

............

 

:tongue_1:  В своя защита мога да кажа , че навръщане аз се возих на дясната седалка ... :fiu:  А колко си върви ... колкото я е направил някой друг :beach_1:

 

П.С. И ние се радваме , че се видяхме , а другия път с по-голяма компания :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее аз пак изтървах - бях в Карлово по работа и ни за НИМ, ни за пловдивска среща сколасах  :(

Ама добре сте се събрали - пак на ниво  :PDT_Armataz_07:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То, каквото мерихме, го измерихме - Павката знае резултата, даже го е написал.

А багажниците ги отворихме, да може накоя Фабия ако иска, да се паркира на сухо и да не я вали...:)

П.С.Дрън-дрън, нищо не сме мерили, меренето беше преди няколко месеца, но се разприказвахме за къщи, хотели, плажове и трапези по Северното Черноморие..., ех морето...

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, така наистина изглежда по-свежо муцуната. Знаеш, първоначално не ми хареса - но сега е добре. Лайсната е оправила нещата :)

 

А на Съби май му се ходи на море :) Боре, само внимавай да не го снимат този самолет пак!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудехме се с Боре,дали можем да съберем по един джет в багажника,лятото,да пориме вълните между Дуранкулак и Калиакра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, така наистина изглежда по-свежо муцуната. Знаеш, първоначално не ми хареса - но сега е добре. Лайсната е оправила нещата :)

 

......

:blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много невъзпитано си откраднах снимката, но се надявам колегата да няма нищо против  :rolleyes:. Всички сте много готини и се радвам, че вече съм сред редиците на клуба. Не можах да се задържа по-дълго за съжаление, но трябваше да я покажа и на колегите от Мазда клуба, където дълги години съм член. За съжаление ги изпуснах, та ме хвана яд, че не останах на НИМ повече. До нови срещи  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много невъзпитано си откраднах снимката, но се надявам колегата да няма нищо против  :rolleyes:. .......

 

Ако става въпрос за моята снимка ... напротив , даже се радвам че е използвана :doubleup:  Както писах и по-горе ... за съжаление това бе единствената снимка която успях да ти направя и то точно когато тръгваше , почти в движение . :blush:  но пък е свършила работа :dance: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.