Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моят Rapid :)


Recommended Posts

Здравейте,

нов съм във форума. От един месец карам Рапид и съм много доволен. Ето и една снимчица :)

 

http://prikachi.com/images.php?images/913/8056913x.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.6 TDI . Оборудване селекшън. Много е икономичен. В София засега ми 6/100, а извънградско 4

 

Само съжалявам, че нямам cruise control, защото я взех готова. Но гледам че се предлага като аксесоар. Това значи ли, че ако си купя ръчката и я сложа, ще имам контрола?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Здравей и честито за автомобила. Мисля, че няма да имаш проблем допълнително да поставиш автопилот, но цената му е около 500 лв. в ЕТ, а за работата сигурно ще вземат поне 150-200 лв.

   Поздрави.

Редактирано от mordo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честото и със здраве да я караш! Много добър избор на мотор от към разход/вървеж за това купе. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Рапида е бонбон, много да те радва и никакви прблеми!

Впрочем, скоро се качих за втори път на Рапид, този път - на задната седалка. Изключително просторен и комфортен е, за габаритите си.

А, и далеч не съм съгласен за грубите материали - в този клас, японските и особенно корейските автомобили, в сравнение с Рапид, приличат на големи прахосмукачки, по отношение на качеството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички :)

 

По отношение на вътрешното пространство:

Преди една седмица карах три деца съответно 1, 3 и 5 год, отзад на детски столчета, в багажника имаше багаж за 3-те деца, две колелета и една детска количка.

Аз шофьор и жена ми до мен...

 

Всичко се побра без допълнителни чанти в купето, а разхода който ми даде за 200км път беше 4,2.

Редактирано от fotop
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за Рио Рапидчето.  Практичен и икономичен двигател си подбрал. Не се учудвам за разхода,който посочваш. Здраве и Радости Ти желая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и със здраве! Да е безаварийна и много да те радва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.