Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

1.4 16в 75к.с. проблем с антифриз и катализатор


RahzeL

Recommended Posts

Моля някой да ми каже с колко катализатора е шкодата ми и колко сонди. До колкото виждам е с по 2. Втория катализатор е сдал багажа понеже дрънчи. Един майстор ми вика 80лв. защото се избушва катализатора и се слага втулка за да не дава грешка на лабда сондата, а друг вика няма нужда от втулка само сменяш с резонатно гърне и пак няма да чете грешка срещу 60лв. Искам да знам кой вариянт е удачен и кой от майсторите е дал правилното решение на проблема.

Другия въпрос който ме късае е този с антифриза. Колата я имаме от 3 месеца и от тогава до сега съм долял 2 пъти по 250-300мл а никъде няма следи от теч? Споделих с познат това и той ми каза че е от капачката на разширитвлния съд. Самата капачка се завива свободбо почти докрая и запецва така че да се наложи да я дозавия с малко сила така че да си щракне. Моля ви и за съвет по този въпрос преди да теъгна по майстори че като знам колко пари налях на предната кола за да разбера че проблема е в съвсем друго нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ще ми препоръчате ли читав майстор от софия? Втулка и резонатно, втулка и права тръба или само втулка и избушване на катализатора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.