Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НИМ 19.04.2015 - Слънце , Шкоди и ... джанти :)


mRt

Recommended Posts

шИ почна да се изчервявам вече ....  :blush:  :)

 

Аз Благодаря на всички вас , че допринасяте всичко това да бъде възможно ! За мен е удоволствие.

 

Понякога неуспявам да обърна достатъчно внимание на всички , но "красотата изисква жертви"...  :)

Силно се надявам в скоро време да успея да спретна и един "репортаж"  от някоя клубна среща в Пловдив , Варна и  т.н. .... :fiu:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аххх вие! И аз този път пропуснах и пак на Маджо не съм видял колата, а и съм изпуснал бесната О1 :/

 

Гузно ми е, но снимките са чудни :) Браво момци, голяма гордост правим. Дано са все така многолюдни срещите, да има нови коли!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер среща сте направили. Само мога да съжалявам, че не можах да дойда.

П.п А джантите са трепач!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина, много добра среща се получи. За пореден път си изкарах много приятно :)

Юли, джантите наистина къртят миФки.

... И за да не е съвсем офтопик, аз пък искам да благодаря на Коста (kokarosta) за умелата намеса по подмяна на предната ми лайсна, както и за биричките, заради които Влади ни захрани, че сме много лоши хора.

Явка, това е нищо в сравнение с усмивката ми всеки път когато завали дъжд. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, аз ако им се връзвах... нали знаеш, на чужд гръб и 100 тояги са малко ;):P

Явка, естествено че е само закачка, без лоши мисли.  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то оставаше и лоши мисли...

Напротив, просто не се сдържах, защото си весела натура :)

Явка, ако съм прекалил, моля за извинение - ще се реванширам, само кажи, как ?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, спокойно, имам чувство за хумор и донякъде за самоирония, не се познаваме от вчера, то малко гузен негонен бяга стана при вас. Не се връзвам, не ме карайте да се чувствам виновен, че ше трябва на следващия НИМ бая хора да черпя с биричка :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мииии, понеже станахме двама да черпим, от сега питам за хладилна кутия на 12 V :)

А, ако някой донесе и барбекю, не ми се мисли...

Впрочем, що не се организираме за една "Бира-скара на поляна" ?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ежегодна традиция, която за съжаление миналата година не успяхме да реализираме. За София, на Бонсови поляни има две чудни сенчести местенца, на които палим скарите. Тази година ще имам грижата поне два пъти да идем, за което ще пиша допълнително. Само да се оправи времето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за това се присетих /когато, преди година, изчетох целия форум, чак ми се прииска да съм участвал/, но реших, че вече не е актуално.

А времето, определено приканва за такива мероприятия! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го мисли - вдигай се. Добре дошъл си!

Тази Неделя и без това е поредна за сбирка...

А с Явката, ще черпим с биричка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голяма тайфа сте! ей къде е Ябланица ше се вдигна някой път да дойда. 

Ама с халва :D

П.С - селото ми е до Ябланица - Добревци, но не съм ходил на там от доста време. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя. :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.