Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Контактен ключ.ПРОБЛЕМ.


genadim

Recommended Posts

Колеги някой има ли контактен ключ.Търся за Фелиция 2000г.карбуратор 1,3 бензин.Днес отидох да ми проверят газовото че нещо имаше проблем.Някакъв дръвник взе че ми потроши целия механизъм .Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

контактния ключ става от Шкода 105/120 и фаворит и от всички фелиции. Стария тип ключове са много по - евтини при ключар, ако мислиш да я караш с 2 ключа, по добре си вземи от този тип. Ключаря като види VW ключ и му светкат очичките, почват се едни пазарлъци, че уж имал чип, и като му покажа че няма , пак казва 25лв :D Инак фелициевия дали се пренарежда лесно за твоя ключ не знам. Само него не съм пренареждал.

 

Пък ако "механизъм" е клемореда, той е еднакъв за всички Шкоди след 1981год. Преди това няма клемата която ти пуска теста на лампичката за спирачките, но пак става. Просто белия кабел седи свободен.

 

Иначе ей ти го на http://www.megaparts.bg/product/1998-g-43180371728лв и е твой , дето се вика ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

контактния ключ става от Шкода 105/120 и фаворит и от всички фелиции. Стария тип ключове са много по - евтини при ключар, ако мислиш да я караш с 2 ключа, по добре си вземи от този тип. Ключаря като види VW ключ и му светкат очичките, почват се едни пазарлъци, че уж имал чип, и като му покажа че няма , пак казва 25лв :D Инак фелициевия дали се пренарежда лесно за твоя ключ не знам. Само него не съм пренареждал.

 

Пък ако "механизъм" е клемореда, той е еднакъв за всички Шкоди след 1981год. Преди това няма клемата която ти пуска теста на лампичката за спирачките, но пак става. Просто белия кабел седи свободен.

 

Иначе ей ти го на http://www.megaparts.bg/product/1998-g-43180371728лв и е твой , дето се вика ;)

пренарежда се. моята фелка е с чип. патрон ми наредиха за 1 минута по часовник пред очите ми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.