Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

3M Car Care Kit


Recommended Posts

Здравейте колеги, искам да попитам дали този кит е добър за цялата кола като поддръжка, и да ли си струва да се купи?

 

http://detailingstorebg.com/3m-complete-car-care-kit-perfect-care

Редактирано от Syko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи дали ти трябват всичките неща от комплекта? Ако не ти трябват , може да минеш по-евтино и да си купиш само нужните продукти. На Turtle Wax са също добри. За каква кола става дума?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 - ако мислиш, че ще ползваш всичко и не те бърка цената е ОК. Има и по-евтини препарати, които също вършат работа. Аз лично 24лв за шампоан и 25лв за балсам за гумите никога няма да дам, но за вакси и сайънти си заслужава. Ако човека си обича колата и иска да изглежда добре няма значение каква е - качеството на 3М е над средното според мен. Аз си купувах от там някой неща - много съм доволен, но на 3м съм ползвал само полиращите пасти. Харесал съм си ръкавицата за миене и една твърда вакса, но ще поръчвам за следващия сезон, като поизразходя наличните препарати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи дали ти трябват всичките неща от комплекта? Ако не ти трябват , може да минеш по-евтино и да си купиш само нужните продукти. На Turtle Wax са също добри. За каква кола става дума?

Oc1 1.8T L&K  тожа е колата, а за това че не ми трябват всички си прав, просто искам най- важното а тука беше вс комплект. :) благодаря ще потурся и turtle да разгледам, че искам да я освежа преди жегите. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 - ако мислиш, че ще ползваш всичко и не те бърка цената е ОК. Има и по-евтини препарати, които също вършат работа. Аз лично 24лв за шампоан и 25лв за балсам за гумите никога няма да дам, но за вакси и сайънти си заслужава. Ако човека си обича колата и иска да изглежда добре няма значение каква е - качеството на 3М е над средното според мен. Аз си купувах от там някой неща - много съм доволен, но на 3м съм ползвал само полиращите пасти. Харесал съм си ръкавицата за миене и една твърда вакса, но ще поръчвам за следващия сезон, като поизразходя наличните препарати.

един въпрос,какво е "сайтън" и за какво служи :) не съм се интересувал и нз какво е и за какво е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, сийлънти (от sealant) съм искал да напиша, но в бързината е излязло друго. Ето малко повече инфо, от където съвсем ще ти стане ясно какво е:

http://detailingstorebg.com/forum/viewforum.php?f=9&sid=90c316d0585370696564b85039baff51

Колегата pigoff направи тук, много хубава и полезна тема относно подръжката и почистването на автомобила. Потърси я и можеш и там да пишеш, ако нещо те интересува или да споделиш опит.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.