Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода О2 / закупуване / втора употреба


kabura_m

Recommended Posts

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11435573602111022&slink=bd47tz

 

това е моята която продавам защото искам да премина на нещо по високо от рода на сув

ШКОДА ОКТАВИЯ КОМБИ ЕЛЕГАНС 1, 9 TDI /77KW/105 K. C. /            Автомобила е закупен нов от шкода  първи собственик  реални километри, сервизна книжка , 2 комплекта гуми летни и зимни и двата Бриджстоун платена гражданска отговорност , автокаско, данък , преглед, годишна винетка. вВ момента колата е на 83000 км. на 74000 км е сменено масло , въздушен, горивен, прахов и филтър на климатика  до следваща смяна остават още 10000 км. Сменени накладки предни и задни , спирачна течност, буфери на амортисьорите и антифриз G 12+. Двузонов климатроник, темпомат, лумбални опори на предните седалки, охлаждаща жабка , и охлаждащ подлакътник два сгъваеми ключа, радио CD SKODA STREAM MP3  и рдуги  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 70
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • todsttod

    9

  • anikolov

    7

  • kabura_m

    6

  • santa123

    5

Най-много писали в темата

Ам.. колега, за тези пари е чисто нова рапидка (бензин).. мисля ще трябва да преосмислиш цената, без да се засягаш.

 

За 10-11 според мен може да се намери доста много сносен автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може не отричам но на 170-200 к км.след като е върнат километража а и между рапид и октавиа има разлика в качеството на материалите и мисля че е голямо когато излезе ходих да го карам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А след всичко което е обслужено по нея цената с не повече от 1000 лева надолу гражданска и каско до 30.10.2016 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не се сърди просто ти давам пример с моята: беше на 104к км, малко повече от твоята няма спор, но с доста повече екстри Елеганс + пръскалки, отопление на седалките, 16" джанти и т.н. и за доста по малко от твоята я взех от ЕТ преди 4 години. Не искам да ти подбивам  цената а по-скоро да те насоча в правилната посока. Ти си преценяш каква цена да и сложиш, естествено :plate_skoda: .

Редактирано от elmo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова колко ли е струвала тази октавия, че на 7год и 83х км да е 18500лв на обява? Все пак би трябвало да е изгубила поне 60-65% от стойността си за тези години!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от причините да не съм си купил нова кола е психическата бариера от загубата на стойността. Пример: Октавия 2РС цена като нова 2008 31500 Евро-цената след лизинга и 110000 км е 9000 Евро. За съжаление колкото и да ни се иска, цените се определят от търсенето на пазара. 18500лева е доста висока цена за масов автомобил без колекционерска стойност. Колко ти е оценката от застрахователя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По количеството обаждания да си прецени. Каското ми изглежда надуто и ако има събитие застрахователят според мен ще заплати макс 80% от него ... там някъде е и пазара според мен. Аз така си определям цените като продавам и за сега ми върши работа.

 

Иначе читави коли на добри цени има, просто изисква време и търсене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За каква сума говорим

Като я взех беше на 3г. и в ЕТ щяха да я пуснат на нещо от сорта на 16-16,5к макс 17к, при мен стигна една идея под това.

Каското и според мен е малко завишено, но предполагам е по Шваке, много е важно и този който търси в Швакето да нацели правилната страница :nea: , че ми се е случвало да чувам уникални оценки за моята и то все от брокерКИ, който казваха е това е оценката няма как.

А за тези 80% при тотал щета е винаги така, мисля, че нямаш шанс за изплащане на 100% даже и най-перфектната оценка да са ти направили, просто оценката се прави в началото на застрахователния период, после намалят %, ще намалят и за нещо друго и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма проблеми аз не се засягам от коментарите  просто сондирам мнения  със вас  както казвате всеки сам си определя цената която търси обаждания има  но хората са много недоверчиви вече  заради автоборсите които вкарват коли от тотал и ги правят като нови и ги продават или връщат километража и то с доста който звънне и първия въпрос е тея километри реални ли са .

 А сумата съм я калкулирал така   автомобил    15000

                    нови летни и зимни гуми                    1100

гражданска +каско+гтп до 30,10,2016 г                 1000

4 филтъра +масло +спирачна течност+                 500

антифриз +накладки+буфери 

                   

                             тотал                                          17600

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естесвено, че всеки сам си определя цената. Дано я продадеш за колкото си си намислил, аз просто изказах мнение и дадох примера в който аз съм участвал :fiu: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че искам да те отчайвам, но тази се продава във форума и е на същата цена. Колата на колегата от форума е ФЛ и е безупречна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ НЕ СЕ ОТЧАЙВАМ КОЛЕГАТА КАТО МЕНЕ ЗНАЕ КАКВО Е ПРАВИЛ И КАК ГО Е ПОДДЪРЖАЛ И ЗАТОВА ТЪРСИ ТОВА КОЕТО ЗАСЛУЖАВА КОЛАТА  КАТО СУМXА ВЧЕРА ХОДИХ В НИСАН И ПРАВИХА ОГЛЕД И Я ЗАКАЧАХА ПО КОМПЮТРИ СТЕНДОВЕ  И Т.Н  И КАЗАХА ЧЕ МОГАТ ДА Я ПРИХВАНАТ ЗА  15000 ОТ ЦЕНАТА НА  XTRAIL  КОЙТО СЪМ ХАРЕСАЛ ТАКА ЧЕ МИСЛЯ ЧЕ ЗА ВСЕКИ ВЛАК СИ ИМА ПЪТНИЦИ УСПЕХ И НА КОЛЕГАТА С ПРОДАЖБАТА И ТОИ  Е МИНАЛ КЪМ ПО ГОЛЯМ АВТОМОБИЛ  А В ЕУРАТЕК МИ ПРЕДЛОЖИХА  13000 КАТО ИМ КАЗАХ ДО КОГАСА ЗАСТРАХОВКИТЕ ВДИГНАХА ДО 13500.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте! Обмислям покупка на Октавия 2 комби дизел, и за да не пускам нова тема, да попитам тук, ако има някой от Габрово дали може да ми даде някакво инфо за тази кола? http://www.mobile.bg/11448982969710728

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, какво мислите за тази кола? На мен ми изглежда добре, но мотора ме притеснява малко? Някой гледал ли я е? http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11447705858112998&slink=brmp0y

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.