Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

разработване на двигателя


yancho71

Recommended Posts

Ама, Жорка, ти и тях ли ги купуваш втора употреба, комплект, за да не ги разработваш?

 

 

 

Ице, не отклонявай темата и не ми вменявай разни други малоумни действия!

От написаното до тук не разбра ли, че говоря само за РАЗРАБОТВАНЕТО НА ГУМИТЕ.

Развивате някакви теории и шашкате излишно хората. Това са пълни глупости! - с това определение можеше да започна много по рано и с него да приключа, но искам вие да стигнете сами до този извод.

Не съм шофер от вчера, за да ми ги обясняваш тези работи. И от устройство на автомобила горе-долу си имам понятие... За всичко останало, което си написал съм съгласен.

Този, който твърди нещо, трябва и да има обяснение за това. Или поне инструкция да е прочел.

Аз много добре знам как да си карам новите гуми. /карам си ги без да променям нещо от както ги сложа, докато ги хвърля./  И какво да сменям по колата. Това го пиша заради вас.

 

п.п. иначе Павката, Чул го е от някъде момчето и го споделя. Както го казва той, така можеше и някой друг да е.

няма проблем. Уважаваме се с него. Като дойде до Пловдив, редовно ми се обажда и се виждаме. :)

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разработват се задължително зимните гуми.

Като те реално се саморазработват, тяма какво специално да се прави, освен да се ползват на асфалт преди да се наложи употреба на сняг.

Но първите няколко десетки километра не може да се разчита, че са в кондиция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, не отклонявай темата и не ми вменявай разни други малоумни действия!

От написаното до тук не разбра ли, че говоря само за РАЗРАБОТВАНЕТО НА ГУМИТЕ.

 

п.п. иначе Павката, Чул го е от някъде момчето и го споделя. Както го казва той, така можеше и някой друг да е.

няма проблем. Уважаваме се с него. Като дойде до Пловдив, редовно ми се обажда и се виждаме. :)

Ами честно казано - не, не съм те разбрал. И се извинявам за острата реакция. Ама явно в такъв случай поне сме на абсолютно еднакво мнение.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, извинен си! :hi:

 

Ама аз само за това съм писал. За гумите и нищо друго. Абе и аз недоглеждам понякога.

 

Хм...сега почваме за зимните гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно уточнение - въпросният повърхностен слой НЕ касае нормалната употреба на гумата. Като по-голям ефект върху кондицията би оказало променено с 0,1 налягане.

Както при зимната, така и при лятната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.