Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Аудио система и CD-changer на Супърб 2005г.


KrumovV

Recommended Posts

Здравейте, първо весели празници!

 

От една седмица съм собственик на Шкода Супърб. Взех я ударена отзад в задния капак. Колата е супер, само едно нещо не мога да измисля и ако е възможно да ме светнете, понеже не съм се сблъсквал с подобно нещо. Поради удара започнах да разглабям тапицерията от ляво където е панела на който стоят CD-changer - а го видях него, но без щекмеджетата за дисковете. Въпросите ми са: На панела има 3 дупки а само едната беше заета от change-ра, в другите какво би трябвало да има? Аз предположих, че навигацията, но някой я е свил. Другият ми въпрос е: кой вариянт според Вас би бил най-удачен? Да купя нов чейнджър, да купя евентуално някоя джажда от китайските сайтое, който да замести чейндйъра и да ползвам флашка а не дискове. Откривам темата понеже не открих информация за тези мои въпроси. Предполагам не съм 1-я с такива въпроси. Ако някой има информация дали има начин да заменя чейнджъра с нещо от по-ново поколение и да слушам от флашка музика с оригиналното радио, нека да сподели информация!

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че един дигитален чейнджър би бил по-удачния избор.

Нещо от сорта на Yatour,Xcarlink,Grom.

Потърси с Гугъл въпросните дигитали и си избери нещо по твой вкус и джоб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навигацията е само един тип за първото поколение на Фабия, Октавия и Суперб. Същата като Фолксвагените от тогава.

 

Аз съм с това, управление от радиото, от блутуут-а само в града, по магистрала не филтрира шумовете и е неизползваем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.