Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шреки няма да напуска клуба


Recommended Posts

Здравейте,

 

От днес станах собственик на Шкода Оставия II 1.9 TDI-PD 105hp - това е за протокола.

Улеснен съм от обстоятелството, че не е необходимо да я представям, защото е известна в клуба 

като Шреки и има достатъчно снимки и материали за нея. За да се спра на нея имаше съществено

значение точно публикациите във форума -те са по-говорящи и носещи повече информация за  колата отколкото сервизните книжки. Обявите са малко полезни - коли в "перфектно" или "топ" състояние имаха

индикация  check engine или странни звуци от двигателя.

 

Така, че  Шреки няма да напуска клуба!

Надявам се,  да запазя нивото и ако мога да подобря  още нещо. Мисля, че ако й се добавят 20-30 коня 

ще  чувства  още по-добре, но това в някакъв следващ момент.

 

Специални благодарности на Венци за всичко, което направи и предостави,  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехееееее!!! Добре дошъл!!! Честито и тук във форума! :)

 

За кончетата - Пепи (Pepino) - мисля, че ще я направи перфектна, просто!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита о2ка и welcome to the club! Не си сбъркал с избора нито като модел, нито като конкретен екземпляр! Аз си харесвам чипосаните возила, тази е подходяща! Късмет и безаварийни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Желая безаварийни километри с Шреки и те поздравявам за добрия избор!

Моля те единствено, след като я ремапнеш, да я дадеш на Венци да направи едно кръгче и да му стане ясно колко пропуснати ползи има с Шреки :D :D

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сдобил си се с перфектна кола и си попаднал на точното място  :doubleup: 
Честито и много безаварийни километри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл!

Много безаварийни километри и дано те слуша, както слушаше Венци!

Присъединявам се към молбата на Ники, след увеличението на мощността, да дадеш едно кръгче на Венци :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега. Много безаварийни километри и само на хубави места да те води колицата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля те единствено, след като я ремапнеш, да я дадеш на Венци да направи едно кръгче и да му стане ясно колко пропуснати ползи има с Шреки :D :D

 

Представи си, че Венци я беше ремапнал тази кола, а колегата който я купи е искал неремапната кола да купи ...... Можеше да няма сделка.

А ето сега - всичко си идва по местата.

;)  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата наистина е перфектна. Днес навъртях из снежна София около 80 км. Търсих си повод да пътувам  от единия край на София до другия.

Няма нищо общо возенето с това на стария ми  Ровер, който също е дизел и е 105 коня. Просто става въпрос за друг клас кола.

Единственно , което беше в плюс на старата ми кола е,че е по-лека и малко по-бързо се набира. Обаче шума в купето е несравним с този на

Шреки, почти не се чува двигателя и може човек да се наслаждава на качествения звук на уредбата. Отново искам да благодаря на Венци за състоянието

на колата в която ми е продаде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за новата придобивка и добре дошъл!

Колата, която си взел една доста гледана и глезена.

 

Много безаварийни километри ти пожелавам с нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен Честито и Добре дошъл при нас. :eusa_clap:  За Шреки, колегите вече казаха , а и ти си видял . Мога само да ти пожелая много безаварийни и приятни моменти да имаш с колата и да продължиш да я обгрижваш както правеше Венци. Разбира се , ще ви чакаме и на редовните срещи пред НИМ  (ЦЪКда се запознаем  :pepsi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много Благодаря на всички за добрите думи!!! Много се радвам!!! Благодаря, Хора!!! :)

 

 

Колата наистина е перфектна. Днес навъртях из снежна София около 80 км. Търсих си повод да пътувам  от единия край на София до другия.

Няма нищо общо возенето с това на стария ми  Ровер, който също е дизел и е 105 коня. Просто става въпрос за друг клас кола.

Единственно , което беше в плюс на старата ми кола е,че е по-лека и малко по-бързо се набира. Обаче шума в купето е несравним с този на

Шреки, почти не се чува двигателя и може човек да се наслаждава на качествения звук на уредбата. Отново искам да благодаря на Венци за състоянието

на колата в която ми е продаде.

 

Определено :) Тази кола, и друг път съм го казвал, иска да я караш - просто те "насилва" да се качиш и да я караш, да караш - безцелно и т.н. Например, ако трябва да отида от А до Б и има павиран път - ако има друг път, дори по-дълъг - винаги съм избирал него, за да може хем по-дълго да се повозя, хем да не стъпва по паветата, защото това ме дразни... пък и си правя кефа :)

 

Болерото е страхотно... просто... уникално е :)

 

Радвам се, че колата отиде в добри ръце, остава в клуба, а и най-важното - носи радост, както на мен ми носеше до последно, докато беше у мен! :) Тази кола е видяла всички хубави магистрали на Европа - най-много е навъртяла там...

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шафте,а ти какво ще караш?

Не гледаш снимките от срещите :) Санта Фе 2008. От подписа/гаража, да.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от тел.гледам и не виждам гаража.

Честито.

 

Да... Благодаря :)  ==> "Hyundai Santa Fe CM 4WD 2.2crdi 116kW 155hp 5 speed tiptronic 7 местна."

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на всички за поздравленията и се надявам да се видим на следващата среща на клуба.

 

Вече реших в каква посока ще е следващото подобрение. Големият екран на Болерото не се използва

ефективно - само за радио и MP3 player  и затова мисля да инсталирам една камера за задно виждане на първо време. 

Малко се изненадах от цената на модула на видео интерфейса за Болерото -  не е съвсем евтин за осигуряване на нещо стандартно

видео вход за камерата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм леко казано разочарован от цените на допълнителните модули. Същото е и за парктроника, по-добре да си плащам каското :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.