Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова придобивка - Octavia 2 fl


Recommended Posts

Здравейте колеги. Да се похваля и аз с моята нова придобивка. От 1 седмица съм горд собственик на Октавия 2 фейслифт, 2009 г. 1.9 tdi 105 к.с. За сега съм много доволен от колата, има всички екстри които исках, много е запазена отвън и вътре салона. Все още разучавам кое за какво е и как се ползва. От 2-3 дена ме мъчи мисълта как да си пусна дневни светлини във фаровете за мъгла, тъй като са разделени на 2 части. От прочетеното във форума трябва да могат да се ползват за дневни светлини. Преди малко опитах процедурата обяснена от колега, с даване на контакт, дръпване на лоста за дълги светлини и даване на ляв мигач, но нищо не става. През максидот дисплея нямам функция за пускане. Остава предполагам да се пускат от компютър и програма. Ще бъда благодарен ако някой сподели как да ги пусна пусти дневни светлини. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти и честито! Много безаварийни километри - колата и моторът са супер!

 

За дневните - трябва да се пуснат с кабел, да. Не са активирани в контролера, просто - затова ги нямаш никъде и не се пускат по този начин. Щом имаш максидот - няма да ти е нужна комбинацията с лостчето на мигачите, когато се активират ще можеш от максидот-а да си ги пускаш/спираш :)

 

Ето така става (елементарно е):

http://forums.ross-tech.com/showthread.php?819-Octavia-II-DRL-Activation

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор :) Ще тормозя един приятел да си подкара кабела за да се закачим и да ги пуснем. 

След март месец като се стопли ще мога да споделя повече мнения за колата, че сега е с летни гуми :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш се чуй с колегата бега4ката от Варна - тук му е темата , телефона е някъде из страниците:

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/39009-g%C3%BCnter-service-%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0/

Той може да ти ги активира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Здравейте на всички,

От днес и аз съм нов член във форума. Прочетох много интересни материали и статии от съфорумници, от доволни клиенти, за добри сервизи и т.н.

Колата я имам от няколко години, доволен съм от нея, но ще дойде време и аз да се интересувам къде, какво, как ...

Машината е Октавия, 2 FL 2.0 TDI CR 140кс.

Бъдете здрави и много безаварийни километри!!!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, добре дошъл!

Повече да се хвалиш с нея, а по-малко да се оплакваш!

Иначе, проблемите рано или късно се появяват - като при всеки автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,дошъл и от мен.Със най-добри пожелания да използваш колата и много хубави моменти!Много добър двигател си имаш и вярвам ,че вече многократно си се уверил в това:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл. Да сменяш само масло и гуми! Много безаварийни километри. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста време мина откакто писах последно във форума. Да споделя малко мнения за колата. Навъртях й вече 20000 км. Доволен съм от возията и разхода. Ако мога да се доверя на борд компютъра, показва ми 5.1/100 среден разход. Падал съм и на 4/100 разход за определен пробег. Прави ми впечатление, че много лесно се дере боята, даже с нокът :(. Това да й е проблема :). В скоро време май ще очаквам включване от маховика и съединителя. Напоследък ме тормози защо имам меню за блутут на Swing-a, а не намирам нищо с телефона. Вчера погледнах от задната му страна, нямам закъчен такъв модул. Ще търся варианти да вържа някое модулче. Като цяло съм доволен от колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Активирам блутут от менюто, но телефона не открива нищо. Също така като гледам отзад на wsing-a мястото за буксата за phone е празно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!Много да се радваш на колата!Да знаеш,че няма да имаш проблем(да те спират) с полицията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.