Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

преден калник


ivan68

Recommended Posts

  • 3 седмици по-късно...

Заменяеми са. Аз сменях калник и сложих такъв от 94 на 2001г. Външно няма никаква разлика. Имало някаква ламаринка която малко трябвало да се пререже или нещо такова за да пасне калника към коша. След монтажа и боядисването аз не открих какво се правили и рязали, всичко изглеждаже идеално.

Редактирано от felicialx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Във формата  и разположението на ушите  и дупките няма никаква разлика, има само една разлика че  единия  има лайсничка а другия няма. Модела от  1994 година е без лайсна а  този от 1998г има лайсна, която е продължение  на  други 2 лайсни  идващи от  предната и  задната врата и от 2те страни.  Аз наскоро сменях калник по погрешка което не трябваше да правя,  тряяше само да   боядисам стария  и после само да намеря от някъде тази лайсничка и да я залепя понеже   стария калник беше без, не да си играя да зимам друг който  има  такава и да  си  играя  2 дена да го прая, но това е  отделна тема за разговор..., като цяло който и от 2та да земеш ако си с  модел 98-ма като мойта  няя сбъркаш само една лайсничка   им е разликата  което  не е   нещо  много, освен ако не държиш да я има :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калника е напълно еднакъв. Лайстната се лепи и не зависи от годината на колата, а от нивото. LX е без, а GLX е с лайстна. Същото важи и за вратите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха е явно съм останал с погрешно впечатление

Редактирано от alex008
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.