Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Обща поръчка(нова) от SuperSkoda.com 08.02.2016


Recommended Posts

  • Отговори 56
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • NightWalkeR

    17

  • maxrpm

    8

  • Stucata

    6

  • b3lq7a

    5

Най-много писали в темата

...Всички потвърдиха в темата или се свързаха с мен, за което им благодаря. Пускам последна актуализация (тя е по-скоро за мен да имам всичко подредено на 1 място).  Ако се прави друга поръчка трябва да се провери възможен вариант да се редактира първия пост, че при всяка промяна трябва да се спами . 

 

vesko_bs - 67€
 
maxrpm - 10€
 
SKODA 105 RS - 13€
 
Stucata - 37€
 
sanndeto - 20€
 
...Имам само да оправя 2 дяволчета за лягане и после пускам поръчката ;) надявам се да няма проблеми със сайта. 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Здравейте колеги, нямах време вчера да пусна актуализация на поръчката. Всичко пишеше, че е налично. Взеха ми паричките сега чакаме да потвърдят изпращането ;)

 

 199m.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво пичовете от супершкода действат бързо ;) 
 

Goods dispatched  // 09.02.2016 - 09:05:49  // Package nr. 90230145428

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер , пиши като пристигнат, или звънни, телефона ми го знаеш ще се видим на по кафенце.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде остава Ви "приятното" чакане... :D

Явно бързо шипват, но аз не съм доволен от комуникацията по мейла. Супер бавно отговорят, а й ги бях питал какво значи в описанието "всичко необходимо за монтаж", два пъти ме темплейтват тъпо и ми отговарят с линк към предмета, което разбира се и аз мога да намеря. Не могли да ми кажат какво има "in the box". Здраве да е... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за организацията! Да се похвалите като ви дойдат глезотийките ;)

...Благодаря , за сега наистина върви без проблеми надявам се така и да продължи  :D . Точно гледам, че всичко освен vesko_bs (с него сме се разбрали) сме от София. Така че наистина една среща на по чайче е много добра идея особено ако повече успеят да дойдат.    

 

А ето и "проследяващата" информация до момента: 

 

 
10/02/2016 // 23:32 The parcel has reached  the GLS location. // Hungary Alsónémedi
09/02/2016 // 22:46 The parcel has left the GLS location. // Czech Republic
09/02/2016 // 22:43 The parcel has entered the GLS system. // Czech Republic
09/02/2016 // 16:07 The parcel has been picked up. // Czech Republic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Вече е в България , сега ще видим Интерлогистика кога ще ги донесе . Явно през Варна им е по-кратко :P или просто там им е централата. 
 

12/02/2016  //  09:43 // The parcel has reached  the GLS location. // Bulgaria Varna

 

 

Ще осткоча до София да ги взема.....

...Ще се радвам да се видим. Иначе звъня като са при мен и ще се разберем ;) 
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Готово , пристигнаха . Според мен една седмица е доста добър срок за пристигане. Сега остава само да се уговорим кой как ще ги получава.

 81.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен не е проблем, казвайте ден и час и да действаме! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на Петко за това че пое ангажимента да свърши всичко сам.И моите неща са тук,но най-доволен е малкия от количката Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Благодаря Васко, радвам се че всичко мина гладко. Остана само sanndeto да си взема емблемата, че нещо не ми отговаря на л.с. и всичко ще е раздадено (ако не върне отговор до днес следобед ще му звънна да се чуем). Нямам и никакви оплаквания към СуперШкода, изпратиха всичко бързо и точно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

...То и аз си бях заплюл нещо за на есен, но като са се събрали желаещи може и сега да се включа. Засега изглежда, че сме 4 човека, което си е достатъчно за започване на поръчка. Само кажете дали да стартирам поръчка(нова) или ако някой има желание той да поръчва да сподели ;).  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ами аз съм ОК. Утре мога да я започна, че вече e що годе е оттренирано стига Milen и Сoverdale  да  са съгласни. Защото Милен говореше нещо за събота или неделя , а моята идея е пак да се насрочи поръчката за след примерно 10-тина дни за да може повече хора да я видят и да се организираме (миналия път се получи добре с този срок).   

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.