Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет за евтини амортисьори


velizarsv

Recommended Posts

И на тази и на предишната ми кола сложих Билщайн (на Шкодата само отпред, като сменях задните по някаква причина нямаше никъде по магазините тогава Билщайн) и съм много доволен, но цената им винаги е била сходна с тази на Закс и Каяба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сложих 4 SACHS - газови, но от оня ден и нямам кой знае какви впечатления. Смених абсолютно всичко с тях което върви - планки, лагери, прашници, тампони, маншони...и ми дойдоха към 500 лева тотал. Лично аз не бих заложил на евтини, които да се сдухат на първата дупка или пък да не са, това, което се очаква от тях и съответно да съсипят сума ти други неща по окачването да речем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От форума тези тема ми предложиха не лоша цена за sachs - 90лв преден и 70лв заден с ДДС и 30% отстъпка, които би следвало да са с доказан произход, и се замислям дали да не правя ремонта на два пъти, първо предни после задни..в рамките на 2-3 месеца, защото макар и двойна на другата цена, може би си е голям риск с този Старлайн след като никой не се е доверил на евтин амортисьор до сега. Някой поръчвал ли е вече от Иван Илиев -BAHKATA?

 

И все пак в АутоТим ми казаха че Старлайн амортисьорите са газ-масло двойнодействащи и имали доста продажби от тази марка, а нямат много рекламации, все пак малко ме съмнява за амортисьор точно дали си струва риска..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе долу е такава цената на обикновения Закс (син етикет). Смени първо едните, после другите и така ще избегнеш хвърлянето на много пари накуп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да не отварям нова тема някой знае ли дали амортисьорите който са в пакет лоши пътища са взаимозаменяеми с тези при стандартно окачване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко помпозно звучи " Пакет",а са само две втулки.

Според мен амортисьорите са идентични със,или без "пакета".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.